Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne az ember nagy...

Hogyan lehetne az ember nagy dumás és viccesebb?

Figyelt kérdés
2019. júl. 15. 09:24
 1/5 Halmai Annamária ***** válasza:
műveltség, tájokozottság, vagy sok ember és sztori ismerete végett
2019. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feszengés elhagyásával
2019. júl. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Szávusz! Mit akarsz? Kávé? Nincsen. Szándics? Nem adok! Menj innen, hulye kocsog! Nem kapsz semmit, elfogyott, kifogyott, kész, vége, mindennek! Fölfordultam, megéjtetted?! Csoki! Hol vagy? Gaben! Ezt nem hiszem el! Vigyázzál' mert behúzok neked egy olyan stjigulát, hogy nem igaz! Mé' nem jön ide senki? Sanyi, hol vagy? Itt vagyok, fónök! Há' én vagyok a király, Lali meg a császáj, fónök!
2019. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hármas remek példát mutat arra hogy ne így, mert ez nem vicces csak kínos, és erőltetett.


Általában kétféle jó humorú ember van, az egyik a jó mesélő, aki viccesen tudja előadni a történeteit, vicceit, (pl mint a humoristák), a másik fajtának pedig inkább spontán jön, szinte reflexből tud "benyögni", vicces dolgokat. Az előbbit tudod gyakorolni, az utóbbi az inkább adottság, és felszabadultság kérdése.

2019. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Fú de cúnya vagy :(
2019. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!