Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedéskor inkább komolyabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor inkább komolyabb vagy inkább viccesebb legyen az ember?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal. De nem tudom igazából, hogy poénkodjak vele, vagy legyek komoly. Ha poénkodom lehet nem tud komolyan venni, ha komoly vagyok akkor meg unatkozni fog mellettem.
2015. jún. 13. 18:00
 1/7 anonim válasza:
olvastam egy olyat, hogy ha megnevettetsz valakit, azáltal könnyebben a bizalmadba fogad :)
2015. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább viccesebb. L
2015. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem is inkább vicces :) L
2015. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom mindkettő. Egyrészt ha vicces vagy és megnevetteted akkor könnyebben eltud lazulni melletted és jobban fog érdeklődni irántad, de bele kell tenni a beszélgetésbe némi komolyságot is hogy érezze hogy komoly ember vagy, mert itt ugye viccesnek és komolynak is kell lenned. Komolyság azért fontos hogy komolyan vegyen és ne higgye azt hogy minden szavad csak a hülyéskedésről szól, de fontos hogy meg is tudd nevettetni és a lényeg az hogy érdekesnek kell lenned.
2015. jún. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nevettesd nyugodtan, de nem kell a komoly témákba viccet vinni, mert akkor olyan mintha nem tudnád komolyan venni. Később kiderül, hogy mikor nevetne komoly témákhoz kapcsolódó vicceken, de az elején ne kockáztass.
2015. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kérdező140 ***** válasza:
Vicces mert akkor a másik fél eltud lazulni, megkönyebbül.
2015. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
pontosan :) lazulj el és légy önmagad :)
2015. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!