Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj hogyha féltékeny vagyok...

Baj hogyha féltékeny vagyok és emiatt nem szimpatizálok vele?

Figyelt kérdés
Annyira utálom nap mint nap látni hogy egy lánynak tényleg tökéletes az élete. Sorba mennek utána a helyesebbnél helyesebb fiúk akik még jófejek is. Emelett gazdagok a szülei ezért mindene megvan, és még nagyon szép is. Mindenki barátkozik vele meg szereti. Egy fajtát sportolunk (tánc), nem hinném hogy jobb a csoportunk felénél, mégis mindig őt teszik a reflektorfénybe. Annyira zavar. Beismerem igen féltékeny vagyok. Nekem semmi ilyenem vagy ehez hasonlóm nincs, emiatt nem is kedvelem túlságosan. Baj hogy így érzek? Hogyan tudnám valahogy ezt az érzést elmulasztani?

2019. júl. 15. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Tudod mi a baj? Az hogy másokkal foglalkozol magad helyett. Akkor lenne rendben minden ha abba hagynád ezt és elkezdenél foglalkozni saját életeddel.
2019. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Ugyanannyi sikeresebbet talalunk mint sikertelenebbet magunknal ha akarunk.

Feleslege ebbe bele lovalni magad.


Am rengeteg mulik a szülökön amugy is. Aki jattol fentre annak a gyereke a kitünö. Orvos is csak abbol lesz akik tudjak a millios tandijakat fizetni. Ezert tart ott az egeszsegügyi ellatas ahol. Hogy kb betegen sürgössegiröl is elküldik az embert nehogy fel kelljen àllniuk gyogyitani.


Mondanam hogy elj sajat lelkiismereted szerint becsülettel nemes lélekkel es sajat sikereidhezd merd magad, csak a mai vilagban epp nem a nemes lélek es becsületes vagy epp igazi tehetség fog ervenyesülni

2019. júl. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát egy olyan dolog miatt haragszol rá, amiről nem is tehet, illetve ami nem is számít rossz tulajdonságnak.
2019. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam hogy haragszok
2019. júl. 16. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden relatív. Ne akarj a helyében lenni, mert neki ugyanúgy megvannak a problémái. Elárulom, SENKI nem boldog teljesen, és senki nem érzi tökéletesnek az életet. Külsőségektől pláne nem, mert azzal hosszútávon sehova nem jutsz.
2019. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!