Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Mit gondoltok egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

- Nem iszik alkoholt, csak nagyon ritkán, akkor is általában mások unszolására. A nagyon ritka pedig évi 2-3 alkalmat jelent, akkor is csak minimális mennyiségben. (Kamaszként egyébként néha lerészegedett.)


- Nem kávézik rendszeresen, ez is kb. 4-5 alkalom egy évben, de maximum 10.


- Nem dohányzik, és ki nem állhatja a dohányfüstöt. A dohányzást egyébként 2 vagy 3 alkalommal próbálta ki kamaszként, de undorítónak találta mindig.


- Nem próbált még ki semmilyen kábítószert, és nem is áll szándékában.


- A kelleténél több édességet eszik, de ezzel tisztában van, és az utóbbi időben mérsékelte ezt, és igyekszik elérni azt, hogy heti 2-3 alkalommal ne nasoljon többször.


- Az étkezéseken kívül nem igazán szokott enni, tehát nem szokott csak úgy csipegetni, filmezés közben kajálni stb., hanem napi 3 vagy 5 alkalommal étkezik, és ennyi.


- Nem igazán használ közösségi oldalakat, ennek ellenére többet internetezik a kelleténél, de erről is igyekszik leszokni, és hasznos tevékenységekre korlátozni.


2019. júl. 16. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2019. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket nagyjából 3 milliárd emberről is le lehetne írni.

Jó magam is

- sosem iszom alkoholt. Egyedüli kivétel karácsonykor 1 kis pohárnyi tojáslikőr.

- Sosem kávéztam, nem is igénylem

- nem dohányzom, sosem dohányoztam, túl büdösnek tartom. Azokat is akik érezni a cigi szagát

- Sosem kábítószereztem, sőt egyenesen ellenzem, és lenézem drogosokat.

- Édességet néha eszem, de nem habzsolom

- nem szoktam nassolni, de napi 5x étkezem. Hízásra hajlamos vagyok így nincs nasi.

- netezem, de nem vagyok függő---


Nos ahogy te sem, én sem vagyok különleges..csak egy átlag normális ember

2019. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most szerinted ezek tényleg olyan hűde különleges tulajdonságok?
2019. júl. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez tetszik, soroljunk minél többen ugyanennyire érdektelen tényeket magunkról.

- Átlagosan havi egy-két alkalommal fogyasztok alkoholt akkora mennyiségben, hogy megérezzem a hatását, mert élvezem.

- Ritkán kávézok, hogy évente hányszor, azt még nem számoltam össze.

- Dohányoztam 16 és 20 éves korom között, már csak akkor kívánom meg, amikor iszom, de ellenállok a kísértésnek.

- Többször füveztem.

- Szeretem az édeset, legalább egy szelet müzli formájában szerepel a mindennapos étrendemben.

- Folytatva az előző gondolatot: a mértéktelen nassolásról le kellett szoknom, mert el voltam hízva.

- Nem áll szándékomban (sokkal) kevesebbet internetezni a jelenleginél, mert nem gondolom, hogy csak haszontalanul lehet időt eltölteni ilyen módon. A faszbúk nálam az ismerősökkel való kommunikáció létesítésének célját szolgálja, illetve kénytelen vagyok így értesülni bizonyos dolgokról (egyetem).

Mindez mit mond el rólam szerinted? Maximum azt, hogy szeretem, ha figyelem irányul rám, különben nem fáradtam volna ennek a válasznak a megírásával. Rólad ugyanennyit gondolok, se többet, se kevesebbet.

2019. júl. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb. mintha rólam írtál volna, csak én imádom a kávét és szinte minden nap iszok is (mondjuk nem töményen, hanem cukorral és jó sok tejjel, néha tejszínnel).

Nem tudom, mit kéne gondolni egy emberről ezek alapján..

2019. júl. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!