Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért írtok komplett novellákat...

Mért írtok komplett novellákat kedves kérdezők?

Figyelt kérdés
Amikor 3 mondatban is meg lehetne fogalmazni a problémát. Ezt muszáj volt kírnom, már a sokadik végtelen szövegeléssel találkoztam.

2019. júl. 17. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Én egy 100 kötetes könyvet írok azt is olvasd el köszi
2019. júl. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
ez már nekem is feltűnt. ráadásul igy sokan el sem olvassâk a kérdését, mert túl hosszú..
2019. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Én pl nem szeretem, hogy leírok egy rövid valamit, és utána 2 oldalon keresztül csak kérdezgetnek a válaszolók - és most ezt nem úgy mondom, hogy velük lenne a baj, egyszerűen néha kell a részleteket is tudni ahhoz, hogy válaszolni lehessen. Akkor nem egyszerűbb elébe menni a kérdéseknek?
2019. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy ne írjuk le a fontos részleteket. De az már túlzás, amikor lényegtelen dolgokat ecsetelve, percre lebontva, 120 sorban meséli a kérdező, hogy mit mondott neki 20 éve a keresztanyja. Magával tol ki, mert senki nem fogja elolvasni. Mindegy.
2019. júl. 17. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem lehet, hogy tényleg minden információ szükséges, vagy csak ők gondolják annak. Egyébként én még olyannal asszem, nem találkoztam, ami tele lett volna fölösleges infokkal. Minden mozzanat lehet értékes, érdekes a sztori szempontjából.
2019. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Én meg azt nem bírom, hogy "too long, d'ont read". Meg amikor írok egy bekezdést, és kisregénynek nyilvánítják. Én meg ezt analfabetizmusnak nyilvánítom, nehogy már felnőtt fejjel erőfeszítés legyen végigolvasni 1000 karaktert.
2019. nov. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!