Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te meg tudod látni a sérült...

Te meg tudod látni a sérült kislányt egy “műnőben”?

Figyelt kérdés
Amikor az a klasszikus póthajas, túlsminkelt, műszempillás, feltöltött szájú, műtött mellű, rengeteg helyen tetovált, műkörmös, harsány ruhás nő van a közeledben. Akkor te egy feltűnősködő ribét, vagy egy bizonytalanságát palástoló gátlásos lányt látsz?
2019. júl. 17. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy nőt látok, aki ugy néz ki, ahogy leírtad.



Ahhoz, hogy eltudjam dönteni, hogy mitől vált ilyenné, beszélgetnem kell vele és figyelnem az arckifejezéseit, testbeszédét is.

2019. júl. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én egy nőt látok, aki úgy néz ki ahogy. Nem tudok és nem is akarok a kinézetéből következtetést levonni a személyiségére vonatkozóan. Teljesen felesleges, mivel nem ismerem, nem tudom, mi vette rá hogy így öltözködjön. Sajnálhatom, hogy sérült kislány amikor valójában csak megkérdőjelezhető ízlése van ruhák terén.
2019. júl. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen műnők,lelki sérültek,nehéz gyerekkor+megfelelési kényszer.De ugyanakkor ribizlik is(sok egyéjszakás+társai),ez is egyfajta kivagyiság.Nem jutottak el arra a színtre,hogy ne legyenek befolyás alatt.Azért egy nagy adag önbizalomhiány is befigyel.De,mindig van visszaút,normálisnak lenni nem nehéz.
2019. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak ha látom a megnyilvánulásait, hogy a tökéletest keresi, de sosem találja, hogy mindig mindenhol fel kell tölteni a képeket Fb-re, hogy kihasználja a férfiakat és neki csak a pénz számít, amiért megalázza önmagát, stb...
2019. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Egy utolsó retkes r.ibancot látok az általad leírt megjelenésű nőkben :D
2019. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszélnem kell vele sokat, aztán tudom megállapítani, hogy milyen ember. Egy szerény kinézetű lány is ugyanúgy lehet bármilyen, mint egy "műnő".
2019. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte az összes sérült, ezért kell így kompenzálniuk, viszont ez nem változtat a tényeken. Szerintem az embert nem a gondolatai vagy az érzései határozzák meg, hanem kizárólag a cselekedetei.
2019. júl. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban felszínesnek gondolnám, akinek alacsony az önértékelése a belső értékeit tekintve, és ezzel kompenzálna. Ettől még lehet magabiztos és hatarozott. Ha már a külsősègekre helyezi valaki a hangsúlyt, akkor inkább azokat tartom bizonytalannak, akiknek emellett nincs egyénisége, és ugyan úgy néz ki mint a többi ilyen nő, mert azèrt vannak olyan műnők is, akiknek tényleg csak ilyen a stílusuk, szeretnek feltünően kinézni, de nem feltètlen rbancok.
2019. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!