Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha úgy érzem, komolyan küzdök...

Ha úgy érzem, komolyan küzdök és mégsincs eredmény, honnan tudjam, hogy mit tehetek még?

Figyelt kérdés

Bár a baráti köröm irigyel, mert sokat tanulok, próbálok sportolni is, próbálok egészségesen élni, szoros napirendet követek.


Mégis csak a kudarc árad.


Mit tegyek még?


2019. júl. 18. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Túl szigorú és türelmetlen vagy magadhoz. Ha már elkezdtél valamit, akkor azt már értékelned kellene önmagaddal szemben.
2019. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már egy csomó dolgot be is fejeztem, 0 eredmény.
2019. júl. 18. 16:14
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Sajnáltsd magad a Gyakorin napi 15 kérdésben, az majd megváltoztatja az életed.

Vagy megtanulsz okosabban küzdeni, stratégiát váltasz, hogy legyen is eredménye vagy nem küzdesz tovább és megtanulod azt értékelni, amid van.

2019. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rengetegszer váltottam stratégiát. Tényleg.
2019. júl. 18. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd lazábbra, mert lehet, maximalista vagy és nem a nap jobb részeit veszed figyelembe, ahol jó voltál, hanem a bakikat és az, ami még nem teljesült meg, nem jött össze.
2019. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szeretném használni a képességeimet, úgy érzem, a biorobot életnél többre lehettem volna képes.

De további 3 évet már nem bírok ki egyetemen, amit jelenleg tanulok, ahol és ahogy, az tökértelmetlen

2019. júl. 18. 16:42
 7/12 A kérdező kommentje:
Még írom is, mikor voltam ügyes.
2019. júl. 18. 16:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy kitartó bármiben is? Az, hogy nincs eredmény, azt csak te érzed, vagy más is adott ilyen visszajelzést? Miben látod a gyengeségeidet? Ezen mit-hogyan tudnál változtatni? Mi a célod? Mit lát belőled a baráti köröd, és te mit látsz magadból? Ez egymással összhangban van-e egymással?
2019. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Konkrétan mi volt ez a kudarc? Mi történt? Konkrétumok nélkül nemigen lehet válaszolni...

Mi a problémád? Bukott vizsga? Betegség? Munkahelyi gond? Mirōl van szó?

2019. júl. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Alapvetően kitartó vagyok, tehát a legtöbb dologban nagyon az, sokszor még akkor is csinálom, amikor már nem reménykedek benne.


A baráti köröm nagyon szorgalmasnak tart, én is magam, csak néhány dologban lehetnék méginkább az, máshol meg átcsoportosíthatnám az erőimet.

2019. júl. 18. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!