Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Buta vagyok, buta lettem,...

Buta vagyok, buta lettem, elsivárosodtam?

Figyelt kérdés

úgy érzem nem tudok beszélgetni másokkal. Minden amit mondok sablonos, klisés. Szívesen meghallgatom az embereket, de inkább az élettörténetükre vagyok kíváncsi mintsem köznapi/kulturtemakrol beszélgetni.

Azonban sok új ember megismerése után belefásultam ebbe, most a barátaimmal is minden interakviomat megjátszottnak érzem, unalmasnak. Folyamatosan úgy érzem mintha egy blokk lenne az agyamban, nem tudok tanulni, egy cikket ha elolvasok utána 2 mondatot tudok róla megejteni, véleményem nincsen különösebben dolgokról.


Mikor tájékozdni kéne eg témában, hogy elmélyültebb tudást/relevans véleményt tudjak felmutatni egyszeruen nem értem amit olvasok, elfolynak a szavak.



Nem értem mi van velme ezt a kérdést is egyszerűen fáradt/unott/demotivált/érdektelen/reményveszett vagyok megfogalmazni.

Nem érzem magam szomorúnak, csak semmihez nincs kedvem. (amugy minden rendben az életemben, jó környezet, munka, sikeres vizsgaidőszak, barátok, hobbik)


nem tudom mit irjak még nem tudom mit várok válaszként, inkább objektiv véleményeket (igen egészségesen eszem és sportolok)


2019. júl. 19. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mint én múlt évben. Jó lassa , de kilábalok, én azt hittem neurulógiai bajom van.. aztán csak az kellett, hogy dolgozzak, majd kirugjanak, igen, egy jó dolog és egy hatalmas pofon.
2019. júl. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

teljesen egyutt erzek veled! (de nem a "buta" jelzo illeti a leirtakat)


17/L

2019. júl. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok.
2019. júl. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tali95 ***** válasza:
50%
én is így vagyok.
2019. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan engem írtál le
2019. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kiégés. Keress rá.
2019. dec. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!