Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érjem el, hogy ne...

Hogyan érjem el, hogy ne zavarjon, amikor a strandon vagyok és a szemembe megy a víz?

Figyelt kérdés
Szeretek strandra járni és úszni is, de borzasztóan zavar, amikor a szemembe megy a víz, ezért képtelen vagyok pl. úszószemüveg nélkül úszni menni, és ezt már nem akarnám erőltetni többet.. Szerintetek mit tudnék tenni ezellen? annyi embert látok, aki simán beleteszi a fejét a vízbe mikor nincs rajta semmi, sőt, még ki is nyitja a víz alatt és engem ez "zavar" "képtelen" vagyok rá.. Szerintetek mit tudnék csinálni?

2019. júl. 20. 11:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tudsz olvasni, utolsó? HASZNÁL úszószemüveget.
2019. júl. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"mert amint beleteszem a fejem és kinyitom a szemem kb reflexszerűen kiveszem a fejemet"


De minek nyitod ki a szemedet a víz alatt?? Az emberek nagyrészének ez eszébe sem jut a strandon. Felesleges is.

2019. júl. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!