Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számos szép csaj lehetséges,...

Számos szép csaj lehetséges, hogy azért utazik tömegközlekedéssel, mert az biztonságosabb, mint autóval közúton és féltik az életüket?

Figyelt kérdés
Tegnap Debrecenből utaztam Bp.-re vonattal és hiába nincs már szorgalmi-, vizsgaidőszak az egyetemen így is rengeteg csinos és szép csajt láttam ahogy a vonattal utazott (többen egyedül). Nagyon szofisztikáltak, igényesek és arra gondoltam, hogy lehet sokan közülük azért járnak tömegközlekedéssel, mintsem autóval, mert hiába lassabb és körülményesebb azért biztonság szempontjából még mindig tutibb választás, mint az M3-ason vagy Bp. alatt egy nem várt őrült által okozott balesetben ott maradni (a rendszerint kisautóval pl. Yaris, Corsa, Fiat 500 stb., mert a csajok általában ilyenek vezetnek) főleg ha emellé még bénán is vezet és fél a vezetéstől. És inkább azt gondolják, hogy "hiába van jogsim én a gyönyörű és szép életemet egy pillanatig nem fogom kockáztatni a közúton" és inkább utazok valami jófej spanommal. Szerintetek ebben a felvetésben van realitás?

2019. júl. 20. 11:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy hülyeség ahogy van.

- nincs jogsija

- nincs kocsija (a szülőknek van sem érv, apámnak is van építőiparban dolgozik korán indul szükséges kellékekkel felpakolva nincs az, hogy egy hétvégére lenyúlom mert van, hogy olyankor is dolgozik)

- olcsóbb a tömegközlekedés

- sok pesti barátom, rokonom sem használja városon belül az autóját mert katasztrófa a közlekedés. Annak meg nem sok értelme, hogy felkocsikázol, majd fizeted a parkolást miközben metrózol.

- nem szeret vezetni. Több ilyen barátom van, fiú is lány aki nem vezet ha nem muszáj.

2019. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
# Ha ezt tudom, jóképű pasinak születek, és egy autót is kapok alanyi jogon :(
2019. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért azt megjegyezném, hogy mennyire lekezelően beszélsz a nőkről. “Rendszerint kisautóval, mert a csajok általában ilyeneket vezetnek” Miért? Láttál már te erről valami statisztikát, hogy amiből leszűrted, hogy a nők bizony kisautóval járnak? Olyannal járnak, amilyet megengedhetnek maguknak.

Férfi sofőrökből is ugyanannyi béna, félős, buta van.

2019. júl. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert a csajok nem olyan lusták, hogy belehalnának, ha nem háztól házik vinné el őket valami a seggük alatt. Mások tojnak a környezetvédelemre és lusták, mint a föld.
2019. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!