Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek volt ilyen? Hogyan...

Nektek volt ilyen? Hogyan kuzdjem le? Valaki tapasztalat?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok es lany. Soha nemvolt kapcsolatom. Az emberek nagyresze lenez, sokat bantottak gyerek koromban. Nincs velem semmi problema. Nincs magabiztossagom. Onbizalomhianyos vagyok. Egyszeruen nemtudom elhinni, hogy valakinek kellenek. Ha valaki probalkozik azvan bennem miert pont en? Amikor annyi ember van. Es az elet minden teruleten furcsa elhinni, hogy velem akarnak beszelgetni es baratkozni. Kerlek segitsetek. Megis hogyan gyozzem le ezt az erzest. Megkeseriti a mindennapjaim. Folyamatos szorongas.. Mar nembirom. :(nem a privatokra vagyok kivancsi nem itt keresek kapcsolatot, magamat szeretnem helyre hozni. Azert ebbe a temakorbe irtam mert itt hatha sikerrel jarok:(a kortarsaimhoz kepest 0-nak erzem magam.

2019. júl. 21. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"Nincs velem semmi problema. Nincs magabiztossagom. Onbizalomhianyos vagyok."

???


Legyen betegségtudatod. Amikor ilyenjeid vannak, vedd elő és mond amgadbaj higy amit érzel, az a betegségeid összesége miatt van, amikből triggerelődőtt néhány aspektus.

2019. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ugy ertem hogy neemvagyok hulye, visszamaradott vagy barmi. Normalis ember vagyok. Neharagudj ez beetegseg?
2019. júl. 21. 12:36
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért nem inkább pszichológushoz fordulsz?
2019. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlok neked pár könyvet.

Pál Ferenc - Szorongástól az önbecsülésig

Dr.R. Hawkins - Elengedés

Louise L. Hay - Éld az életed

Helyes, hogy nem akarsz addig párt, míg magad nem teszed rendbe, addig nem is működne egészségesen ha te előtte nem tudod az értékeid, nem ismered magad és hogy miért ne szeretne téged valaki, pedig az értékeid tudni kell! :)

2019. júl. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Súlyos önbizalomhiányod van. Ezen pedi csak TE tudsz segíteni. "az emberek nagyrésze lenéz" ezt miből gondolod? Írásodból úgy veszem ki, hogy próbáltak(nak) hozzád közelebb kerülni, de te nem voltál(vagy)nyitott, bezárkózól. El kell hinned, hogy érsz ugyanannyit(talán többet is) mint bárki más.

Nekem a sport segített leküzdeni a lelki problémámat (depressziós voltam). A sport miatt sokkal kiegyensúlyozottabb, határozottabb lettem. Talán neked is segítene átlendülni a jelenlegi lelki állapotodon, de minimum jól ki tudnál kapcsolódni.

2019. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Kb csak betegségeket sorolsz.
2019. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2019. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,hogy mit érzel,én is küzdök ilyen érzésekkel.Engem is bántottak gyerekként,én is szokszor érzem azt,hogy nincs èrtèkem,amit adhatnék másoknak,bár ez azért valójában nem igaz,hiszen mindenkiben van valami csodás dolog,amit meg kell találni,amihez a legjobb eszköz a szeretet és az elfogadás;mind magunk felé és mind mások felé.

Az a gond,hogy sok fájdalmat okoztak neked mások,emiatt vagy ilyen,de hidd el,vannak jó emberek is,bár sajnos egyre kevesebb.

Amúgy mivel foglalkozol?Tanulsz még vagy dolgozol?

2019. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tanulok, de ebben a kisvarosban nagyon rossz kornyezetben elek. Nem anyagi teren, lehuzo emberekkel akikben rengeteget csalodtam. Anyukam es apukam tart itt valamint a szakma amit tanulok de azon gondolkodom azt sem tudom befejezni mert mas irany erdekel.
2019. júl. 21. 13:18
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen,így nehéz váltani,pedig akkor neked jót tenne egy kis levegőváltozás.Már csak azért is,hogy tapasztalatokat szerezz,így jobban megismerve önmagad,ezáltal pedig magabiztosabbá tudnál válni.Számomra is mindig az új helyzetek hoztak eddig pozitív változást.

Amúgy pedig az,hogy a szüleid még tudnak támogatni,az nagyon sokat segít,szerintem beszélj velük arról,hogy neked másfelé kellene elindulnod.Más városban lehet indulna olyan képzés,amit szívesen elvégeznél,és esetleg mellette munkát is szerezhetnél,az ottani tapasztalatok is erõsítenének tégedet.

2019. júl. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!