Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is zavar, ha csöndben...

Mást is zavar, ha csöndben melletted valaki kekszet ropogtat, vagy chipset, vagy valami zöldséget pl. : paprikát?

Figyelt kérdés
Mást is irritál, vagy ez teljesen normális? Mert valóban van egy hangja, de ha valakinek van egy kis önkritikája és nem egy egoista állat, akkor megpróbálja kultúráltan mozgatni az állkapcsát, nem? Vagy mikor iszik és gluggyant, na az kész..
2019. júl. 21. 22:06
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
lehet pár válasz nem mérvadó, de köszönöm azért, egy jó visszaigazolás, hogy nem csak én vagyok ilyen "kiállhatatlan" etéren.
2019. júl. 21. 23:35
 12/29 anonim válasza:
85%

Ezek után félek majd enni társaságban akkor is, ha más is eszik.

Régen nagyon stresszes dolog volt ez számomra, pedig normàlisan eszem. 😟

Engem az ivás szokott idegesíteni, mikor üvegből hangosan iszik valaki és folyton "gluggyantgató" hangot ad. Attól herótom van.

2019. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
65%
És még az ivás utáni/közbeni sóhajtozástól őrülök meg!
2019. júl. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, sőt, szeretem is valamiért hallgatni, amikor valaki ilyen roppanós dolgokat eszik.

De amúgy azt hogy képzelted, hogy "kulturáltan mozgatja az állkapcsát"? Egy alapból ropogós ételt hogy lehet úgy enni szerinted, hogy ne lehessen hallani?..

2019. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
78%
Mást is zavar ha unatkozó emberkék beleszólnak a paprikaevésébe?
2019. júl. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
23%
Engem is eléggé irritálnak a fent leírtak. De nálam ez már odáig fajult, hogy nem is eszek mások előtt, csak egyedül.
2019. júl. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
67%
Te jó ég, mennyi idegbeteg ember!
2019. júl. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
87%
A kérdést és a válaszokat olvasva ingerem támadt arra hogy ezután méghangosabban egyek, már csak azért is mert jó látni hogy ezzel ennyi embert kitudok idegelni.
2019. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Igen az ivás utáni "ühhm" sóhaj de jól esik neki kb. az se kutyafa*a.Kávénál hóóuhhhh is adja neki. 14es nek: Kultúráltan mozgatja az állkapcsát= tehát hogy szépen lassan ropogtat pl, de van mikor hallottam olyat is mikor csipszre valaki rávadult és "rám, rám, rám, rám, rám" mint egy géppuska. Igen utolsó egyél hangosabban, míg valakit ki nem hozol a sodrából.
2019. júl. 22. 11:44
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Zavar,de ha csukott szájjal eszik(nem csámcsog)akkor nem csinálok belőle problémát.
2019. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!