Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem furcsa feketének lenni?

Nem furcsa feketének lenni?

Figyelt kérdés
Angol kisvárosban lakom. Mikor buszozom néha feljön például egy színesbőrü. És elofrdul jópárszor kb 15 emberből ő van egyedül aki nem fehér. Nem furcsa érzés ez nekik? Számomra teljesen furcsa lenne ilyen helyzetekbe lenni nap mint nap. Ugyanolyan ember lennék mint bárki más de mégis kuloncnek ereznem magam. A kérdés csupán kiváncsiságból tevődott fel, nem vagyok rasszista.
2019. júl. 21. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Forditott helyzetben en is furan ereznem magam ha en lennek egyedul feherboru,egyreszt szokatlan lenne,masreszt lehet sokan meg is neznenek emiatt mivel naluk meg ez nem mindennapi....
2019. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez elmondható bármilyen látványos eltérésnél, én pl felnőtt nő létemre extrém alacsony vagyok, de a nagyon magas vagy épp a színes hajú, mindenhol tetovált stb emberek is kelthetnek feltűnést.
2019. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3as, menj ki Angliában a nagyvárosomból, mint London, Birmingham, meg fogsz lepődni..

Vagy gyere fel Észak-Keletre.

2019. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok rasszista.

Mikor németbe be mentem egy Lidlibe azt hittem hogy Törökbe vagyok, csak azok voltak, még az eladók is, na jó azért az egyik eladó fehér volt és rajta kívül még két nyugdíjas német ott volt, kicsit furcsa érzés volt de semmi veszély vagy ilyesmit nem éreztem :-D

Mondjuk amikor olaszban voltam város nézős hétvége volt, vissza fele tartottam a kamionhoz busszal, rossz helyen szálltam le kb 5 megállóval előbb kb 35 percig gyalogoltam este azt hiszem kb 22-23 óra között lehetett,le száltam el kezdtem menni úgy mond haza fele :-D szombat este, először kb 5 perc után feketébe futottam bele akik különböző ékszereket akartak el adni, természetes no no és tovább mentem, nagyon sok fekete volt Afrikai,Marokkóiak voltak,azt hittem hogy Afrikában vagyok sok fekete helyi ember és kevés fehér turistáskodnak,aztán találtam egy kisebb boltot,be mentem pár dolgot venni, fehér ember én egyedül voltam, a többi 10-15 ember mind fekete, kicsit furcsa érzés volt, aztán további utam során leginkább azokkal találkoztam csak.

2019. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Akkor már megértitek milyen volt nekem suliba, én voltam az egyetlen fehér itt Somogyba, iskolába. Furcsa volt.
2019. júl. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugaton nem furcsa, de itthon még az egyetemvárosokban is szokatlanok, én mindig nézem őket és jobban mint egy ázsiait, érdekesnek tartom őket, na meg ritkák. Tömegközlekedésen volt több hely is de én a fekete csaj mellé ültem, hátha kevésbé érzi magát kirekesztve.


Illetve volt olyan csávó hogy lába fent volt a széken, és úgy mobilozott, bár az eléggé nagyképű is volt, a buszjegyét is ledobta a szék alá.

2019. júl. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!