Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hülyén éreztem magam a BMW...

Hülyén éreztem magam a BMW szalonban? Hogyan kellett volna viselkedni.

Figyelt kérdés

Főnököm küldött be tegnap, hogy érdeklődjek az új autójával kapcsolatban amit venni akar. Nem nézek ki gazdagnak, sőt! De valamiért mégis elkezdtek velem úgy viselkedni mintha én lennék a vásárló. Nagyon rendes volt tőlük, de nagyon hülyén éreztem magam. Szégyelltem volna megmondani, hogy én csak egy csicska vagyok akit beküldtek oda, nekem egy ezeréves Corsám van csak. Még teszautót is akartak kiadni a nevemre!!! Azt hazudtam, hogy majd visszaszólok miatta.

Ennyire rendesen bánnak minden betérővel egy ilyen menő autószalonban? Én azt hittem kb ki fog vezetni a biztonsági őr. Még soha nem voltam ilyen helyen, kezem-lábam remegett.

A főnökömnek minden adatot átadtam amit kaptam, valószínűleg megyek vele én is legközelebb amikor elhozza kipróbálásra. Hogyan kellett volna viselkednem? Az elején szólni hogy csak beküldtek ide?


2019. júl. 23. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Ne nevezd már magad csicskának. Egy dolgozó ember vagy. Akkor a politikusokon kívül mindenki csicska lenne,aki dolgozik.


Nem számít milyen autód van,ha becsületesen megdolgoztál érte.


Sok embernek van 30-40 milliós autója van,de fél otthon,mert valaki nem szereti.....


Én inkább mennék a corsaddal és nem félnék otthon....

2019. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azok is emberek, téged csak a hely zavart össze, mert előtte még sosem jártál ilyen autók között.

Neked szerencsére pozitív tapasztalatod van az ügyfelesekkel kapcsolatban, viszont nem ez az általános. Komoly szándék nélkül kinézik az embert, de ha kirakod a pénzt, akkor meg körbetáncolnak.

2019. júl. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a te bajod? Az a tipikus magyaros „merjünk kicsik lenni” hozzáállás!
2019. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

#3


Amúgy tényleg... 2 "tipikus" magyar hozzáállás van, a "merjünk kicsik lenni"-féle besz@ri hozzáállás, meg a könyökölős/keresztbetevős/"ki ha nem én"-féle hozzáállás.

2019. júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem. Ugye írod, hogy csak a főnököd autójával kapcsolatban mentél érdeklődni... Ha én bemegyek egy helyre akkor egyből azzal kezdem, hogy mi járatban vagyok (vagy ők kérdezik meg) és akkor tisztában lettek volna, hogy nem te magadnak akarsz kocsit venni. Nem muszáj meghunyászkodva benyögni, hogy "csak egy csicska vagyok", hanem le lehet kommunikálni szofisztikáltan is: "Üdvözlet! XY vagyok és egy ismerősöm autóvásárlás előtt áll, azonban nem tudott eljönni, így szeretnék a nevében érdeklődni xy modellel kapcsolatban."

Vagy voltál olyan besz**i, hogy nem merted megmondani miért vagy ott? Jóhogy nem egy 8-as BMW-t nem akartak rád sózni. :D

2019. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!