Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem tiltják be a városba...

Miért nem tiltják be a városban futást?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon trendi a belvárosban futni, de baromi veszélyes főleg mikor a zebrán hirtelen a semmiből átfutnak. Vagy egy épületsarkon én is ütköztem már bele futóba. Arról nem is beszélve mikor ketten futnak és kerülgetik az embertömeget, majd beléjük mennek és még ők vannak felháborodva.

Ráadásul a betonon való futás tönkre vágja a térdet.


2019. aug. 1. 11:30
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
22%
Az állam milyen jogon szólna bele abba hogy ki hol akar futni?
2019. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi erővel tiltsunk be mindent, mert mindennel kapcsolatosan találhatunk olyat, aki azt veszélyesen, vagy másokat zavaróan teheti. Akár a krumplit is, hiszen volt olyan tűzeset is, ahol krumplit hagytak rajta a tűzön és abból volt a baj.
2019. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%

Az unió egyik legelhízottabb, legkevesebbet sportoló nemzete vagyunk. De persze tiltsuk be.

Inkább futópályákat kéne letrehozni. Nem jó kedvbol futnak az emberek betonon a városban, hidd el.

Ahol van normális futopalya, az ki is van használva.. Sűrűbben kéne építeni, mondjuk kihasználatlan stadionok helyett jobb befektetés lett volna..

2019. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
98%
Amúgy elképzeltem, ahogy megbüntetik a 11 éves gyereket, aki önfeledten szaladgál a kutyájával. Vagy futórendőrök vesznek üldözőbe egy kocogót és azt kérdezik, hogy tudja-e, hogy mennyivel szaladt?
2019. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
98%
Plusz a közlekedési rendőrök elrejtőznek a buszmegállók közelében, a buszra szaladókra vadászva.
2019. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
95%
Tiltsuk be az embereket.
2019. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%

Ha helyesen vagyok tájékozódva, akkor a bécsi Práter főútvonala valahogy így néz ki:

lovas út, futó út, kerékpáros út, járda, úttest, járda, kerékpáros út, futó út, lovas út.

Hétvégén pedig az úttest le van zárva, szabad a pálya.

Azon akkor lehet látni görkorcsolyás nőt, akinek a pocakjában ott a következő baba, a hátán szunyókál egy csöpség, egyet meg babakocsiban tól. Rengeteg sétáló, kerékpáros csodás kavalkádban. A városban mindenhol van elkülönített kerékpározási lehetőség.

És rengeteg park, rengeteg sportpálya. Kiemelt fontosságú mindenhol a szabadtéri sportolás biztosítása (is).

Ha majd Tarlós nem arra hajt, hogy a már meglévő kerékpárutakat hogyan lehetne beszántani, a futóversenyeket betiltani, minden egészséges tevékenységre ferde szemmel nézne a hatalom, ha a turistáktól elorozott turistaházakat visszakapnák a természetjárók stb., akkor majd a futók sem a bűzös autók és mérges gyalogosok között akarnak edzeni.

2019. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%

Nehogy zavarjunk, ahogy futunk...


Egyébként maga a gyalogos nagyobb kalamajkát tud okozni, engem a gyalogosok zavarnak leginkább másik gyalogosként, bringásként, autósként is.


A szmogot ma divat emlegetni, engem a relatív zsúfolt városi környezet park helyett és az aszfalt zavar, kevés a park és a futókör is.

2019. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem a futást kell betiltani, hanem a hülyeséget. Én nem Magyarországon élek, nálunk is vannak futók, és érdekes módon itt nincs velük semmi probléma, tudnak normálisan közlekedni. Sőt nálunk ahol nincs bicikliút, ott a biciklisek is mernek az úttesten menni, ahogyan az szabályos, mert itt tudnak az autósok normálisan előzni, így a bicikliseknek nem kell attól félniük, hogy 1-2 centire súrolják vagy elcsapják őket a mellettük elhaladó kocsik.
2019. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
91%
Éppen tegnap este történt hogy futottam, elérkeztem a zebrához. Megálltam. (!) Taxis jön vagy 60-nal, meglibbent meg a felsőm is. Elindulok, futva, eldünnyögve egy rohadjmeget. A másik oldalról érkező autós(gondolhatod hogy nem 30-al) pont szart bele hogy a zebra közepén tartok, nagy slunggal jön. Idegből átfutottam előtte, majdnem vitte magával a bokám. Akkor tiltstuk be a taxikat és a zöld mittudoménmilyen márkájú trágyákat. Ehhez mit tetszik szólni? Jogos lenne?
2019. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!