Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem tiltják be a városba...

Miért nem tiltják be a városban futást?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon trendi a belvárosban futni, de baromi veszélyes főleg mikor a zebrán hirtelen a semmiből átfutnak. Vagy egy épületsarkon én is ütköztem már bele futóba. Arról nem is beszélve mikor ketten futnak és kerülgetik az embertömeget, majd beléjük mennek és még ők vannak felháborodva.

Ráadásul a betonon való futás tönkre vágja a térdet.


2019. aug. 1. 11:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

Ember>Szémelygépjármű

Ezért...

2019. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Elég lenne a bicikliseket betiltani, vagy legalább rávenni őket, hogy menjenek azon a qrva úton, ha már ki lett nekik jelölve. Vagy legalább a csengőt használják. Egyetlen hely van, ahol rá kell lépnem a bicikliútra, mert más járda nincs: a kis kijelölt átkelőn a pótlóbuszhoz. Amúgy direkt figyelem, hogy ne lépjek a sárga vonalra sem, de leszarják. Nekik pont az a hely kell, ami nincs kijelölve, és soha az életben nem csengettek még meg, hogy jönnek. Az külön öröm, mikor a zebrán kell félreugrani előlük.
2019. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére az autósok nem űznek sportot abból, hogy rámennek a bicikliútra.


Ja, basszus, de. Állandóan.

2019. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel tiltsuk be a gyalogosokat is, hisz ők is baromi veszélyesek tudnak lenni amikor a semmiből hirtelen lelépnek az úttestre.
2019. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
55%

Be kéne tiltani.


Lehet futni kinn az erdőben, meg ott ah egész Hortobágy. Lehet ott bohóckodni.

2019. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!