Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A Népszínház utca 2019-ben...

A Népszínház utca 2019-ben milyen környék?

Figyelt kérdés

A lakás, amit berelnenk nincs messze a piactól illetve az “Atlantic Hotel”-től. A lakas maga nagyon szep, állítólag a lakók is normálisak, de a lépcsőház kissé lepukkant es az utca nem valami bizalomgerjesztő.

Jogosan felnek sötétedés utan az utcán végigmenni szerintetek?



2019. aug. 24. 17:49
 1/7 qkker1 ***** válasza:
63%
Elég jól kamerázott, de azért mégiscsak a "nyócker" .
2019. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Semmi pénzért nem laknék ott.

Nemrég egy kicsit javult, de megint romlik. Koszos, gusztustalan, lepukkant utca tele fura alakokkal.

2019. aug. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Tipikus nyócker, tele van cigányokkal. Hiába rendezik az ilyen környékeket, ha a lakosság nem változik, ugyanúgy le fog pusztulni pár év alatt.
2019. aug. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Nagyon nehez kérdés, mert maga a lakás egyszerűen fantasztikus es ráadásul ismerostol vennénk ki, csak hat a környék... es kiváncsi voltam, hogy ez csak egy ilyen “városi legenda” vagy tenyleg ilyen rossz a helyzet. Fényes nappal mentunk es persze láttunk sötét bőrűeket, feketéket (egyébként nekem semmi bajom veluk) de azon kívül semmi para nek volt, csak annyi hogy maga a környék elég depresszív hangulatú.

Azert nem szeretnek minden nap attol fel i hogy jaj nem vehetem elo a telefonomat, nem nyúlhat ok bele a taskamba, nem szabad ránézni senkire, vigyázzak amikor beírom a kapu kódot stb...

2019. aug. 25. 10:54
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Ott sok a cigany,kotoszkodes,keseles.


Meg a keszenleti rendorok is CSAK 6-OSAVAL mernek menni. Lattam tobbszor !!!



Ha nincs penzed mashol albira,inkabb legyel csoves,de a nyockerbe ne menj.


Nincs dragabb albi annal,h mindennap elveszik a telodat,penzedet karoradat kb.

2019. aug. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a valaszt, igazából őszintén szólva az alvó annyira nek volt olcso, csak nagyon jol nézett ki, szuperul felújított volt. Ugy döntöttünk, hogy nem vesszuk ki végül. Ha egy kicsit hozzá adunk, 200-ért a sas utcában is lehet ugyanekkora lakast kivenni. 😏
2019. aug. 28. 09:18
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne fosassátok már.... semmi gáz nincs, nem fognak beléd kötni. Én több éjjel is sétáltam arra haza, sőt mi több, 2 utcára lakom onnan. Nem gáz
2019. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!