Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapest, Atlantic Hotel,...

Budapest, Atlantic Hotel, VIII. kerület. Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Atlantic Hotelbe foglaltam szállást, Népszínház utca, milyen környék? VIII. kerületben van, csak egy éjszakát maradnék ott, éjjel nem tervezek kint lofralni, de azért a közbiztonság ne legyen a béka segge alatt! Saját tapasztalat valakinek? Persze, költözni nem oda fogok, de egy ejre okes szerintetek?

2017. jún. 26. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

Nyócker. Ezzel kb. mindent elmondtam.

Éjszaka ne nagyon lófrálj az utcákon, hacsak nem tudsz egyszerre 10-12 buckalakót elintézni.

2017. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az értékeidre vigyázzál. Azon a környéken pár hete egy zsebtolvaj megszabadított a mobiltelefonomtól.
2017. jún. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na és mi van a XIV. kerületi Beyoung szállással?! Örs vezér tér 1. Zugló. Elfogadható környék? Akkor lemondom a másikat inkább. Xd
2017. jún. 26. 23:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy is Zugló környéken lenne dolgom. :)
2017. jún. 26. 23:18
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
A VIII. kerület a közhiedelemmel ellentétben NEM a bűnügyileg legproblémásabb kerülete a városnak, mivel a messze leggyakoribb probléma, a zseblopás az V. kerületet sújtja a legjobban. A VIII.-bán inkább a betörések és autófeltörések okoznak gondot. Annak a valószínűsége csekély, hogy az utcán bárki odalátogató erőszakos bűncselekmény àldizata legyen, mert rommá van kamerázva a kerület és ez csak az igazi nehézfiúknak nem akadály, ők meg nem fognak rád menni egy mobilért. Szóval alaptalan a félelem.
2017. jún. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én nyóckeres vagyok. a Népszínház u. kellemes hely, főleg a szálloda. Ott biztosan nem lófrálnak éjjel.


zuglónak az említett része se nem jobb, se nem rosszabb..ha közelebb van a célodhoz, akkor nem is értem, miért nem oda foglaltál?


Amúgy a Londoni Ritz környékén is történhet bármi..nemcsak itt.

2017. jún. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
8%
Ha Zuglóban van dolgod, foglalj inkább ott. A Népszínház utca ilyenkor elég szagos, a hotelről nincs tapasztalatom. A közlekedés nagyon jó viszont a VIII. kerületben. Bár van egy lakásom a Népszínház utca "jobbik" részén, én Zugló mellett volsolnék.
2017. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül Zugló volt a befutó, nagyon tetszett és a 2 - és metró nagyon közel volt. Ráadásul olcsóbb is volt. Amúgy azért nem oda foglaltam először, mert ilyenkor utána úgyis össze - vissza bejárom a várost, csak valahol meg kellett szállni. Voltam a VIII - ban is. :)
2017. jún. 29. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!