Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A japánokról mit lehet tudni?...

A japánokról mit lehet tudni? Valóban annyira beteg gondolkodásmóddal rendelkezik a többségük? Tiszták, rendezettek?

Figyelt kérdés
Valahogy róluk nem igen hallani annyit mint egy Amerikai vagy Európai emberről, számomra ezért is titokzatosak, kíváncsivá teszik az embert :D
2019. szept. 9. 18:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%
bocs, nem utolsóra gondoltam, hanem a 7-es válaszolóra.
2019. szept. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt japán szobatársam. Elsőre én is túlmisztifikáltam, de aztán kiderült, hogy semmi extra, ugyanolyan fiatal csajszi, mint én.

Semmi beteg vagy fura nem volt a gondolkodásmódjában. Annyi, hogy picit ez a tipikus sztereotip hajtós "stréber" volt, orvosi szak miatt jött Magyarországra, aztán inkább mást választott, de az is kemény szak, és rengeteget tanult.

Annyira volt tiszta, rendezett, mint én - nem mániákus takarító, de nem is szerette a dzsuvát, tök jól el tudtuk osztani a házimunkát.

Igazából egyetlen szokása volt, ami nagyon feltűnően elütött az európai kultúrától, az pedig a szipogás... Amikor meg volt fázva, az rémálmokat okozott nekem, mert kb. soha nem fújt orrot, egész nap szipogott-szürcsögött, na az elég undorító volt.

Meg vicces kalapokat hordott, és európai szemmel picit érdekes ruhaösszeállításokat. :D

Minden másban ugyanolyan volt, mint bármelyik másik huszonéves lány.

2019. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%

Milliós népről beszélünk, így nincs teljesen egységes norma. Mindegyik valamiben eltér.

Ami általános, hogy nagyon zárkozottak. Nem nagyon nyílnak meg, a "hogy vagy?" kérdéseket is szószerint szokták érteni és elkezdik sorolni a betegségeiket, stb.

Meg betegesen pedánsak, szabályokhoz ragaszkodók. Ezt szószerint értsd, valamit nem úgy kell csinálni, mint ahogy le van írva meg vannak lőve, leblokkolnak. BorsodChembe volt valami probléma, amit könnyebben meg lehetett volna oldani, akkor is hoszab, szívatós, előírt módszerrel kellett megoldani.

Meg az ő szemükbe mindenki biorobot (ők maguk is), akit a munka éltet. Betegesen munkamániások, nekik ilyen 14-16 óra munka sokszor alap szokott lenni.

2019. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

na most nem mindenkire igaz hogy tisztelet tudó rendes tiszta nagyon sok az ápolatlan bunkó perverz bűnöző...


nem azért tiszták mert hú de rendesek hanem egy fajta társadalmi beidegződés annyira be akarnak illeszkedni a társadalomba persze vannak kivételesek...


na most az animék erősen túloznak...!

igazából mint minden nép többsége kirekesztő zárkózott mogorva

vannak kivételek nem is kevés de 60-70%-uk nem az a rendes fazon ahogy a világ bármely pontján!!!


szóval a lényeg mindegy milyen nemzetiség milyen vallású mert vannak jó/rendes emberek és vannak rossz/hitvány emberek és van ezeknek az átfedései/árnyalatai!


csak annyi hogy a rosszak/hitványok itt magyarban 80% mig japánban 65% :DDD

de egyébként egyesült királyság tényleg ott az emberek nagyja normális vannak ott is szemetek de a többségük tényleg normális :S (persze valamennyire rá dob a jobb fizetés és élet körülmény is... de nem mindenhol...)

2019. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
utolsó, annyira rendesek az angolok, hogy ahányszor meglátok egy angol turistát, mindig bunkó, részeg, harsány. Legyen az középkorú vagy fiatal. Még egy ilyen bunkó népséggel nehéz összefutni.
2019. szept. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A magyarokról is elmondható meg a japánokrol is... 😅 pont ahogy írtam mindenhol vannak rendesek meg bunkók...!
2019. szept. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!