Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédban lakik egy...

A szomszédban lakik egy lökött pár, akik állandóan hangosakat és nagyokat finganak, majd ezen röhögnek félórákat. Nem lehet tőlük pihenni. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez így viccesnek hangzik, eleinte nekem is az volt, de ez már sok. Szó szerint fingópartikat csinálnak hónapok óta, mintha direkt olyanokat ennének, amitől sokkal nagyobbakat és hangosabbakat lehet fingani. Utána ezen röhögnek egy csomót, majd megint kezdődik minden elölről. Szinte minden este ez megy, egész késői órában is, mindenhol síri csend, ők meg óriásiakat finganak és ezen röhögnek torkuk szakadtából. Hogy lehetne nekik jelezni, hogy legalább halkabban csinálják?

#szomszéd #fingások
2019. szept. 15. 16:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Társasház, és áthallatszik vagy az udvaron csinálják?
2019. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Panelház, és csak egy vékony fal választja el a hálószobáinkat. Jóformán a fejemnél megy ez az egész, a csaj hosszas hisztérikus röhögése pedig még nappal is sok lenne, nemhogy éjjel. Már más is volt, aki átzörgött hozzájuk, de nem érdekli őket.
2019. szept. 15. 17:08
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Azért az már a legalja, hogy valaki OTTHON ne finghasson egy jót.
2019. szept. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem egyet, hanem órákig, és szakadnak rajta jóformán hajnalig. Laknál te mellettük, majd megtudnád!
2019. szept. 15. 18:13
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
De ma már mindenki megtudhatja! Vedd fel videóra, dobd fel jutyúbra és oszd meg velünk a linket! Hadd röhögjünk mi is.
2019. szept. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Mit tudnak ezek zabálni, hogy minden nap több órán keresztül fingóversenyt rendeznek?

Egyébként passz, hagyj nekik valami levelet az ajtón vagy a postaládájukon, amit minden lakó lát, hátha van nekik annyira megalázó, hogy halkabban csinálják.


A másik tippem: minden fingásnál böfögj egy rohadt nagyot! :D

2019. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
És ezt is vedd videóra.
2019. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azt én se tudom elképzelni, mit ehetnek, mert amennyit ezek durrogtatnak, ahhoz még csak hasonlót se tapasztaltam senkinél. Olyan, mintha minden nap hagymás babbal tömnék magukat kilószámra. Már arra is gondoltam, hogy ezeknek ez a fétisük, főleg, hogy órákat tudnak röhögni hangosan pusztán azon, hogy ők fingalóznak. Volt, hogy még a liftbe is bebüdösített valamelyik (és biztos, hogy ők voltak, mert közvetlen utánuk szálltam be, vigyorgott is a csaj nagyban).
2019. szept. 15. 21:36
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szószerint kifingják az ózon réteget a fejed felől. :D Még a fingás oké, de elég pofátlan dolog tőlük éjjel hangosan röhögni és ezzel mást zavarni... Szerintem erélyesen meg kell nekik mondani, hogy ne hangoskodjanak már egész éjjel és halkabban röhögjenek, mert borzasztó zavaró
2019. szept. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legviccesebb kérdés, amit valaha olvastam ezen az oldalon!! 🤪
2019. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!