Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az mennyire közszem-éremsértés...

Az mennyire közszem-éremsértés, meztelenül napozom itthon? Tudtommal nem.

Figyelt kérdés
A szomszéd nőnek nem nagyon tetszik, de nem érdekel.
2019. szept. 24. 17:02
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
De az ibolyántúli sugarak hatnak :)
2019. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
20%
Ez mekkora egy hülye pitsa 😂
2019. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Milyen elismerést? kit érdekel, hogy mit gondol egy felesleggel rendelkező vadidegen féltékeny rusnya nő? Az én urán le se köpné. Vagy hogy itt vadidegenek mit gondolnak? Sose érdekeltek idegenek, felőlem meg is rohadhatnak. Ha egy hónapig nem bsznék, se kellene a pocakos férje vagy kije. Minek választ írni? Ha nem a kérdésre válaszolsz? Fenét érdekel a véleményed. Jah, kimegyek az utcája, megnéz kb mindenki és közben fogja a nője kezét. Fszt érdekel. Van egóm, ja.
2019. szept. 26. 20:37
 24/31 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel idegenek véleménye akkor miért írtál ki ide kérdést?

Ha nem érdekel idegenek véleménye akkor miért foglalkozol azzal hogy ki féltékeny rád?

Ha nem érdekel idegenek véleménye akkor miért figyeled hogy kinek a pasija néz meg téged?


Szánalmas és ostoba vagy.

2019. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

A kategóriát néztem el, ez az egy hibám.


Nem vagyok vak, látom, ha megnéznek. Nem a telefonomat bámulva megyek vakon az utcán.


Még mindig írsz, lehetne jobb dolgod is. Azért jöttem fel mert tanácsot kértem állat témában. Nem másoknak válaszolgatni.

2019. szept. 26. 21:36
 26/31 anonim ***** válasza:
54%
Akkor ne válaszolgass, ennyire egyszerű...
2019. szept. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Mi az hogy még mindig írok? Most írtam először.
2019. szept. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Stílusra totál olyan, mint a bombanős...
2019. szept. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Az ki? :D Ez is bombanőnek hiszi magát
2019. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
59%
A bombanős egy hatalmas lúzer, aki a saját sikertelensége miatt a nőket szidja, és neki minden nő vagy egy pénzéhes szajha, vagy egy kapafogú rusnyaság. Amúgy elég szánalmas és egyben vicces vergődéseket szokott lerendezni egy egy kérdése alatt. Könnyű megismerni, mindig szerepel a szép nő vagy a bombanő kifejezés a kérdésében. A kérdező arrogáns és ostobaságot sugalló stílusa nagyban hasonlít a szóban forgó balfácánéra. Plusz kaptam szép szerelmes üzit is tőle, úgyhogy most már biztos vagyok benne, hogy ez egy siralmas kísérlet volt a bombanőstől. Szegényke figyelem és szeretethiányos, meg beteg is úgyhogy nézzük el neki.
2019. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!