Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehet finoman jelezni...

Hogyan lehet finoman jelezni az ilyen szomszédnak, hogy észhez térjen?

Figyelt kérdés
3 lakásos társasházban élünk, ahol az egyik szomszéddal semmi gond nincs, egy középkorú házaspár. A másik lakásban egy fiatal pár lakik és lány előfordul, hogy elfelejti hányan is élünk ebben a házban. Ma például szembe jött velünk a lépcsőn egy szál köntösben délután 2kor. Nyáron többször is fürdőruhában mászkált vagy feltünően kevés ruhában. Számomra ez nagyon zavaró, én is megtisztelem azzal őket, hogy normális öltözékben jelenek meg a közös helyiségekben. A fürdőruha még hagyján, bár nem értem miért kell strandnak nézni az udvart, ahol mondjuk a mi gyerekünk homokozni szokott, de azért egy köntösben ne járkáljon már. Legközelebb meztelenül szalad le a kocsihoz? Szeretnék a lehető legfinomabban rászólni, mert mi albérlők vagyunk a házban és nem szeretnék ebből problémát.
2019. szept. 29. 20:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Savanyú a szőlő ?? Szerintem csinosabb , mint te . Ez a bajod .


Nézz körbe a kommenteknél .... szerintem itt veled van a baj . Nem azzal aki köntöst visel :D

2019. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom fél, hogy a pasija rágerjed. :D

Amúgy neki is annyi joga van ott lenni (abban amiben akar), mint a gyerekednek homokozni.


És nyugi, a pasidnak nem csak akkor guvad ki a szeme rá, ha fürdőruhában van. ;)

2019. szept. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"A fürdőruha még hagyján, bár nem értem miért kell strandnak nézni az udvart, ahol mondjuk a mi gyerekünk homokozni szokott."


Ebben annyi a logika, mintha a szomszéd nő kifogásolná, hogy a gyereketek ott homokozik, és kijelentené, hogy nem érti, miért kell játszótérnek vagy tengerparti fövenynek nézni az udvart, ahol ő pihenni szokott.

2019. szept. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor strandra sem viszed a gyerekedet, nehogy véletlenül fürdőruhás nőt lásson? No meg utcára se vidd, mert némelyik kiscsaj olyan p.csányi rövidnadrágban mászkál, amiből a fél feneke kilátszik.
2019. szept. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
"Te, figyelj Mari, ne mászkálj a lépcsőházban mert a férjemnek jobban tetszel, mint én....vagyis inkább költözzetek el, mert Jani rád gerjed és nem rám!"...
2019. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A fentebb leírtakat mind felveheti az utcára. Ha pedig oda felveheti ... akkár a lépcsőházban pár méterre vagy arra a közös udvarra mért ne?


Az más lenne ha ténylegesen mesztelen lenne vagy csak ha a melleit nem takarná el, de itt semmi felháborító sincs, csak te érzed kényelmetlenűl a szituációban magad.


Féltékeny vagy? Mért zavar?


Itt ne gyere a "Gyerekem van" kifogással. Egy fürdőruhában lévő ember látta nincs rossz hatással egyetlen egy gyerekre. Ha lenne nem lehetne 18 alatt strandra járni.

2019. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Önbizalommal hogy állsz?
2019. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!