Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Új szomszédunk lett, de...

Új szomszédunk lett, de hónapok óta nem mutatkozott be nekünk, kinek kéne neki vagy nekünk?

Figyelt kérdés

2019. okt. 2. 00:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
73%

Minek kéne bemutatkoznia? Köszöntök egymásnak, megadjátok a tiszteletet, aztán kész.

Ráadásul több hónap eltelt, azóta ezen kattogsz? Bankszámla egyenlege is érdekel? Vagy a szexuális élete?

2019. okt. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
köszönés sincs
2019. okt. 2. 00:32
 3/35 anonim ***** válasza:
25%
Ha téged foglalkoztat, akkor neked. Odalépsz, ha találkozol vele, és bemutatkozol. Egyébként akitől megvette kellene őt körbevinnie, és bemutatni a szomszédoknak.
2019. okt. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
79%
Én ilyet csak az amerikai filmekben láttam. Engem őszintén nem érdekel kik a szomszédaim. Köszönök nekik mindig de senki senkinek nem mutatkozott be.
2019. okt. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
61%
Nem mindegy, hogy 10 emeletes panelről, vagy egy zalai falucskáról beszélünk!
2019. okt. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
54%

Tök mind1, kinek kéne (egyébként szerintem neki), kezdeményezz nyugodtan, ha ennyire foglalkoztat!


Mondjuk az fura és nem jó jel, ha nem is köszön....

2019. okt. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy nem akar titeket megismerni vagy nem akar jóban lenni senkivel...nekem nem sok vizet zavarna,ha engem nem bánt vagy nem árt nekem,tökmindegy,hogy ki a szomszédom.
2019. okt. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
87%
Nem kötelező senkit sem megismerni, sem köszönni. Ha téged zavar, akkor mutatkozz be te, hátha.
2019. okt. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
77%

Elmúltak már azok az idők szerintem, hogy elvárt legyen amit írsz.

Persze nem árt, ha jóban van az ember a szomszéddal, de ha neki nincs igénye rá, akkor miért nem lehet tiszteletben tartani? Nem akart megismerni, nem is köszön, hagyd békén.

Nyílván annak kéne lépni, aki később költözik oda. De nem kötelező

2019. okt. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
69%

Amint megláttad az új szomszédot, oda kellett volna lépned és bemutatkoznod. Aztán kialakul. De te ─ valamiért ─ kivársz...

Mindig annak illik kezdeményezően fellépni, aki a megszokott környezetében van, hogy az újonnan érkező érezze, ha van fogadókészség.

Nyilván ő is kivár, mivel nem érzi a "befogadás tüneteit".

2019. okt. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!