Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Új szomszédunk lett, de...

Új szomszédunk lett, de hónapok óta nem mutatkozott be nekünk, kinek kéne neki vagy nekünk?

Figyelt kérdés

2019. okt. 2. 00:06
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
62%
28-as: pontosan az ilyenek mint te hiszik azt hogy övék az egész utca vagy az egész társasház. Mindenhol van egy nagypofájú öreg aki szerint ő az úr pedig pont ugyanannyi joga van mint a többi lakónak.
2019. okt. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
20%

#31: Hát ezzel most besültél, mert nem mi vagyunk a környég g*cijei akik ordítoznak egész nap, a bejárati ajtójukat csapkodják meg hasonlók, hanem az újgazdag gyökerek akik idejöttek


Várom mindig a napot amikor visszamennek egy kis putriba ahonnan idejöttek, miután rájönnek hogy nem bírják a lakáshitelt meg az autóik hiteleit fizetni

2019. okt. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
73%
Soha ne arra várjunk, hogy a másik köszönjön vagy bemutatkozzon...
2019. okt. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 orig ***** válasza:
40%
Lehet, hogy csak én vagyok ilyen, de szerintem nem lehet egészséges lelkületű ember, vagy család, amelyik képes elszigetelten, idegenül élni egymás mellett pár méterre. Persze, mindig vannak kivételek, de egy társasházban sem lehet így természetes.
2019. okt. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Nekem erről a kérdésről a Született feleségek jutott eszembe :D Egyébként ha ennyire fusztrál neked kellett volna bemutatkozni, már csak azért is mert te laksz ott régebb óta. Én eddig bárhova költöztem nem mutatkoztam be senkinek, aki akart az magától odajött és bemutatkozott. Korábban egy társasházban laktam, most egy kertvárosi részben, Budapesten. Igazából nem is köszönök a szomszédoknak, hisz nem ismerem őket, illetve ők sem köszönnek de nem igazán érdekel. Amikor kicsi voltam faluba költöztünk, emlékszem a szüleim a közvetlen szomszédnak bemutatkoztak mikor összefutottak, de mivel egy 2000 fős falu, így idővel igazából mindenkit megismertek, beszélgettek velük az utcán. Tehát nem mindegy hogy hol laksz.
2019. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!