Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti milyennek látjátok Budapestet?

Ti milyennek látjátok Budapestet?

Figyelt kérdés

2019. okt. 22. 17:00
1 2 3
 21/26 tozser ***** válasza:

Elég sok a negativ válasz ami részben igaz is. Nem irta meg senki hohu..Miért áll le a METRO éjjel vagy ehhez hasonló. Azt sem hogy miért kihaltak az utcák este 10 óra után..részben a le lassult közlekedés miatt..és egy és más dolog.

VISZONT..aki más városokban/fővárosban járt annak látnia KELLETT hogy azok a negativ jelenségek MINDENHOL megtalálhatók!! Járt már valaki a New York-i "Kina város"-ban? AZ mennyire tiszta? Vagy a kanadai Vancouverban -ahol voltam vagy két éve- és az ottani Kina városhoz közel -egy forgalmas utcán!- nyiltan oltogatták magukba a kábitószert a járdán űllők és az emberek ugy mentek el melletük mintha semmit sem láttak volna?

2019. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
52%
koszos, büdös, tömegnyomor, lelakott
2019. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
52%
Koszos, büdös, lakhatatlan. Tele igénytelen csőcselékkel.
2019. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

21: szerintem senki nem állította, hogy más főváros, vagy nagyváros jobb. Nyilván mindegyiknek megvannak a hibái és előnyei is. Kérdés, hogy ki mit vesz észre - vagy mit akar észrevenni.


Ennek függvényében nem értem az ilyen vélemény kérdéseknél miért vannak lepontozások. Mert ha most megnézzük minden negatív kép a városról le lett értékelve, és a pozitívaknak ment a zöld kéz. Szóval vagy elözönlöttek itt a Pestiek, akik szerint minden más susnyás és mocskos falu, vagy pedig rózsaszín ködbe akar valaki burkolózni.

2019. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#21

De engem miért érdekelne NYC itt Magyarországon élve?

Nekem az összehasonlítási alapom a saját településem, Pest mellett - ott nincs szemét, drogosok, összeokádott/összef0sott járdák és épületek (már elnézést), nincs tömeg, nincsenek agresszív csövesek, és a többi.

Ha én tudok ilyen helyen élni, akkor mégis miért kellene örülnöm annak, hogy Pesten ezek mindennapos jelenségek? :D

2019. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Turistaként imádtam, ez léprecsalt. Ott élni viszont elég élhetetlen. Sehol máshol a világon nincs olyan szintű idegbetegség. Pesten ez majdnem elviselhetetlen, Budán kicsivel nyugodtabbak az emberek. El vannak szaporodva egyes rétegek, néha provokálnak vagy kötekednek. Rengeteg a bolond, néha veszélyesek is.

Ha kiráznák belőle az embereket, fantasztikus lenne. A. Hopkins kedvenc városa asszem.

2019. dec. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!