Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehet elviselni Budapes...

Hogyan lehet elviselni Budapestet?

Figyelt kérdés
Itt nőttem fel ovis korom óta, mégse bírom a városomnak tartani. Nem bírom megszokni, az itteni életet megszeretni.
2018. dec. 17. 20:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Mi a bajod vele? Én nagyon szivesen élnék ott :D


Én amint befejezem az iskolát felköltözök Bp re.

2018. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Leginkább a természet hiánya és a tömegnyomor, a rengeteg ember.
2018. dec. 17. 20:37
 3/21 anonim ***** válasza:

Hehehe.

Épp most jöttem fel vidékről Pestre.

Az M3 autópálya mellett haladva minden egyes településnél éreztem az égett szarszagot, hogy mindent elégetnek.

Majd Pestre felérve fogadott a jó öreg szmog.

2018. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%
Akkor miért nem költözöl el onnan ha neked ez nem felel meg? :D
2018. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Talán mert ez nem egy mese, hogy kimondom a varázsszót, és lehetőségem nyílik költözni?


Szóvak hogyan viseljem el addig, amíg itt kell laknom?

2018. dec. 17. 20:52
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Nekem Budapesttel semmi bajom, én is itt éltem mindig is. A budapesti emberekkel van inkább a gond, nem? :) Na azokat én se bírom de hozzátartozik úgyhogy el kell tűrni
2018. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Vidéki kisvárosból költöztem fel 2,5 éve Budapestre azóta Budapestinek vallom magam és soha nem mennék vissza. Kinek mi jön be, ha nem tetszik menj ki valamelyik agglomerációba ahol sokkal közelebb lehetsz a természethez.
2018. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Járj ki a Margit szigetre, ott nem mondhatod, hogy hiányzik a természet. Vagy sétálj a Gellért hegyen, mászd meg a János hegyet, esetleg menj el a Város ligetbe. Mindegyik szép, fás hely, télen-nyáron el lehet sétálgatni.
2018. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
3%

#6, nem a tősgyökeres budapesti emberekkel van gond, hanem akik idepofátlankodnak vidékről.

MINDENKI Budapestre akar költözni, de már nagyon unom a vidékről idetelepült embereket.

Állítom, jobban utálom őket, mint bármilyen külföldit, aki nem tud viselkedni.

2018. dec. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Szerintem vegyesen vannak bunkók. Nem csak a budapesti, nem csak a vidéki, mindegyikből akad paraszt
2018. dec. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!