Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd, nekitolatott a...

A szomszéd, nekitolatott a kocsimnak és meg sem nézte lett e kár. Hogyan lehet ilyen jellemtelen?

Figyelt kérdés

Nem rég jött szembe egy albérlő, háát nem írom le milyen, mert tíltanak.


Ma szép kisteherjével tolatott és nekiment a kocsimnak, tolta is már cm-t aztán meg sem nézte lett e kár, ezt onnan tudom, hogy most néztem meg kamerán az esetet, kiszaladtam, csak a hátsó ablaktörlő fémje karcolódott meg...


Nem gond az, hogy neki ment, én is neki szoktam menni a másik kocsinknak alkalomadtán, sötétbe, enyhén, de azt is észre veszem ha csak a horog ér neki.


Ez a csávó meg konkrétan tolta fél métert az autóm, tudja ki vagyok mert látott nem egyszer, és ennek ellenére meg sem nézte mit okozhatott.


Pont az ilyenek miatt van kamerám, tudom illegális meg személyiségi jogok, de ha engem kár ér akkor legyen már nekem is annyi, hogy legalább megnézzem ki sunnyogja el a dolgot. Tudom, hogy péppé büntetnének a "lyogok" jegyébe, főleg, hogy most rejtett tette méginkább. Ezért nem is mutatom meg senkinek.


Volt egy hasonló sztori az elöző ottani albérlővel (pont ott lakott) ő a kéziféket nem húzta be és neki gurult, Ő meg is akart hívni sőrre, kár akkor egyáltalán nem lett.


Ti hogyan reagálnátok hasonló szituba?


2019. nov. 1. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel, hiszen láttad.
2019. nov. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!