Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket nem zavar a panelban...

Titeket nem zavar a panelban a sok ki-be koltozo?

Figyelt kérdés
Foleg alsobb szinteken eloket kerdezem,hogy nem zavar-e titeket? Koltozteto kamionok,ki be jarkalo idegenek. Csapkodas...stb

2019. nov. 8. 12:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert van ennél rosszabb dolog is, ha olyan helyre költözik az ember.
2019. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

Engem az zavar, hogy rá vagyok kényszerítve 32 éve, hogy társasházban éljek. Pedig nem férek a bőrömbe itt.


Párom pedig nem lett, aki elköltöztetett volna.

Ennyit rólam... Mindenhol telítve vannak a helyek, "elém meg folyton beállnak a sorba"...

2019. nov. 19. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%

Bocs, de kicsit sem érdekel és nem értem hogyan érdekelhet akárkit is.


Maximum ha évente 1x elviszik előlem liftet, mert pont bútort szállítanak benne, már sokat mondtam.


Pedig van sok ki be költöző és felújítás is.

2019. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 David82 ***** válasza:

Nem. :) Nyilván egy öt szintes házban kevesebb a költözködés, mint egy tízesben.

Amikor ideköltöztem 4 éve, a harmadikon lakott egy népes roma család, ők sokan voltak, és mindig különböző kacatokkal tértek haza. Például utcára dobott bútorokat, matracokat hoztak haza, és vitték a lakásba.

A negyediken volt egy másik roma család, azok minden hétvégén dáridóztak. Az ember berúgott és kiabált. De velük jó kapcsolatom volt, így csak mosolyogtam a dolgon, élveztem a bulit. A közvetlen szomszédomban szintén él egy roma család, ők énekelnek, ha olyanjuk van. Viszont az alattam lakó idős asszony kicsit idegesítő, mert fapapucsban járkál, folyton dohányzik, és amikor a hétvégét nála tölti a fia és annak barátnője, akkor kissé hangosak, sokáig ordibálnak és vihognak.

Amikor a barátnőm nálam volt, és nyikorgott az ágy, akkor ugyanúgy le..rtam, hogy a szomszédoknak tetszik-e vagy sem, mert ők is ugyanúgy le..rják, hogy nekem rossz, vagy sem a hangoskodásuk.

Dehát itt emberek élnek, az élet pedig zajjal jár. Nem sírkamra, hogy meg kelljen kukulni.

2020. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!