Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest élhetetlen már?

Budapest élhetetlen már?

Figyelt kérdés
Egyre jobban veszem észre hogy már túlzsúfolt a város sehova nem lehet eljutni nyugodtan tömegközlekedéssel, vagy autóval hogy az ember nem stresszeljen. Hétköznap olyan mintha az emberek nem dolgoznának nincsenek holtidőszakok. 2013-ba költöztem fel ès olyan 2016 óta veszem észre hogy egyre gázabb akkor nem volt ilyen. Fontolgatom hogy el kéne költözni valamilyen agglomerációba vagy messzebb egy vidéki városba vagy községbe csak nem tudom mennyire lenne jó a munka szempontjából. Mindenki Budapestet mondja a munkahely kánaánjának de szerintem ez csak demagógia én szerintem. Egyre több olyat hallok hogy akiknek van esze valamilyen vállalkozást csinál és vidéken is megél. Ti is így vagytok ezzel?
2019. nov. 16. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Olyan mintha nem dolgoznának az emberek, mert állandóan tele vannak az utak autóval. Tömegközlekedés szerintem lassult.
2019. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
jah
2019. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szerintem autók is többek lettek.. Én is Budán élek az Allee-tol nem messze es egy szar itt a kozlekedes. Az nem normalis hogy minden hetkoznap bedugul a Bartfai a Hauszmann es vegig a Szeremi meg a Fehervari... Ugyhogy hagyjuk budat hogy milyen.. Ha fel akarsz menni a hegyre a Szilagyi Erzsebettol a Huvosvolgyig egy agyrem az is. Nem tudom hogyan szerettek ti onnan lejonni es felmenni haza...
2019. nov. 16. 19:27
 14/17 anonim ***** válasza:
58%

Én a 18.kerulet végén lakom, kertes házas övezet. Mindenki úgy hívja (belvárosiak), hogy vidék... Szívesebben élek itt, mint abban a dzsumbujban. Fúj.

Amúgy tényleg többen vannak és állandóan lökdösődnek, tolakszanak, mint a vaddisznók. Néha beszólok nekik ezért, de ignorálják, nem érdekel itt senkit semmi és senki.

Ha itt találnék olyan jól fizető állást, biztos be nem tenném a lábam a belvárosba. Amúgy is herótom van tőle. Pedig néha szabadidőmben is be kell menni. Dupla olyan idegesen jövök haza, mint egy durva munkanap után.

2019. nov. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok ezzel... Ostobák hogy ilyet mondanak hogy vidéki vagy. Itt bent mindenki a multik fogjai, dolgoznak mint a droidok és átnéznek a másikon..
2019. nov. 17. 19:03
 16/17 anonim ***** válasza:

Agglomerációban lakok, kb. mindenki Pestre jár dolgozni, helyben nem igazán van meló.

Nekem a BKK már tök üresnek tűnik a vonatom után...

2019. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én, itt Budán, szépen elvagyok.
2019. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!