Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd telefüstöli a telkem,...

Szomszéd telefüstöli a telkem, házam, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

A héten már ez a harmadik nap, hogy kegyetlen füstöt csinál, hol a kályhájában éget műanyagot, hogy a faleveleket gyújtja fel, jelenleg mindkettőt csinálja.

Falevelet nálunk lehet, és abban az időben teszi, amikor a helyi rendelet megengedi. Azt meg hogy mit éget a kályhájában csak a szagból tudom, hol és hogy bizonyítom?


Tehát nincs igazából ellene sok minden.


Viszont nem lehet már bírni. Az egy dolog, hogy az udvaron nem lehet megmaradni. Viszont mindig felén fújja a szél a füstöt, és bent a házunkban is nagyon érezni már. A legbelső szobában vagyok most, 3 ajtó csukva, és még itt is érzem! Egyel kintebbi szobában alszom, és éjjel felébredtem az égett műanyag füstjének szagára.


Hova lehet fordulni, milyen szervhez, aki tesz ez ellenN?



2019. nov. 22. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
A katasztrófavédelmet kell hívni, ők pedig küldik a rendőrjárőrt.
2019. nov. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

A legeslegelső dolog amit tehetsz, és tenned is kell ilyenkor, az az, hogy beszélsz velük. Őrület, hogy a legminimalisabb emberi kommunikáció, és szemtől szembeni problémamegoldás mi mindenre képes.


Ha ez nem jön be, akkor fordulj a hatóságokhoz.

2019. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Aki ilyenre képes, azzal nem érdemes beszélni. Akkor csak megtudja hogy te voltál és ha feljelented, bosszút áll. Névtelenül kell, nem a te hibád, hogy műanyagot éget a marha.
2019. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj át hozzá egy nagy darab szalonnával, hogy megsütnéd nyárson nála, ha már úgyis tüzet rakott. :-)
2019. nov. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!