Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy nem nyitok ajtót ha csönget valaki?

Figyelt kérdés
Ha valaki váratlanul jön, ha várok egy csomagot vagy valakit, akkor persze kinyitom. De ha mondjuk egy szomszéd vagy akárki csak úgy csönget, úgy teszek, mintha meg se történt volna :D

2019. nov. 26. 17:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%
Én sem nyitok ajtót. Habár itt vagyok egész nap, ide senki ne jöjjön, akivel nem beszéltük meg előre. A szomszédokra semmilyen szinten nem vagyok kíváncsi, nekik esélyük nincs arra, hogy kinyissam. Ha futárt, kaját, rokont várok, arra úgyis számítok, és készülök rá.
2019. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Én se szoktam. Ha várok valakit, akkor kinyitom, de egyébként nem. Mondjuk főleg azért, mert hétköznap este 8 után szoktam hazaérni, olyankor meg engem már ne keressen senki :D

Néha kinyitom random, de mindig megbánom.

2019. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem szoktam, ha veszély miatt zörögne, azt talán jelezné is.
2019. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem szoktam. Ha várok futárt, igen, de az előtte általában csörög. Ha "számlás" jön, az ki van plakátolva a kapun, a liftben, hogy melyik nap milyen órák közt jön, és akkor várom sok szeretettel.

(Elmű, Főtáv, vízórás, rovarirtó - ezekről mindig szólnak előre)

2019. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Én se nyitom ki olyannak akit nem várok :D a szomszédok meg aztán pláne nem érdekelnek :D mondjuk én arra se nagyon szoktam adni, hogy halkan legyek olyankor az ajtó közelében :D vegye észre hiába kopogtat csönget nem lesz kinyitva . Legalább legközelebb nem próbálkozik :D
2019. nov. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%
Normalis. Ezert tartom a kutyal a lakasban tobbek kozt. A postas meg az emeletre ae jon fel.
2019. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
89%

Múltkor hozzám is becsengetett valaki. Kinéztem a konyhaablakon (kertes ház). Csomagot nem vártam, nem a postás volt, nem szomszéd, szóval úgy tettem, mintha nem lennék itthon.


Nyilván valami Jahova tanúja vagy valami "aggyá pízt, gyerekeknek gyűjtök" lehúzás volt.

2019. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
78%
Normális. Akire kíváncsi vagyok, egyeztetnie kell velem, egyébként ismerősként sem jut be. Futár, postás, azzal kezdi, hogy azonosítja magát és hogy mi járatban van, kit keres. A többi mehet a levesbe. Egyszer elkövettem azt a hibát, hogy szóba álltam egy magát "jehova tanújának" tituláló emberrel. Nehezebben tudtam levakarni magamról, mint egy begerjedt homoszexuálist. Azóta szigorú szabályok szerint működik a beléptetés, - a hülyék a túloldalon hógolyóznak!
2019. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, lehet, hogy miattad áznak, vagy fölötted áznak és azt akarják kideríteni, hogy nálad is van-e dugulás.
2019. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!