Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti csináltatok már ilyet?...

Ti csináltatok már ilyet? Kifejtenétek nekem ennek a lelki okait? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma volt időm gondolkozni séta közben és nem jövök rá a miértjére.


Buda, kertes házas övezet, gazdag környék. Mindenkinek van legalább 1 terepjárója, új építésű házak, gyönyörű kertek.


Van egy nagyobb füves rész, ahova (még) nem épült ház. Valakik rendszeresen odahordják a szemetüket. Háztartási hulladék, kerti zöldhulladék.


A szemétszállítási díj nekem 6.000 forint 2 kukára. Az FKF-es zsák 2.500.-/10 db.


Nem egy összeg. A bunkó meg fogja és vagy a buszmegállóba rakja ki a szemetet vagy a füves részre vagy máshova a közterületen.


Tényleg van ennyire fillérba...ó ember aki nem ad ki havi párezer forintot a szemétszállításra vagy mi fut át az "agyán"? Szeret szemétdombon élni?


2019. nov. 27. 17:19
 1/1 anonim válasza:
Helló! Én már láttam összetört Apple billentyūzetet körtefa alatt heverve egy pár szemeteszsákkal kiegészítve.. Meg egy régi rozsdás kemence félét odadobva valakinek a termōföldjére a cukorrépák közé. Én sem értem az efféle tettnek a miértjét...
2019. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!