Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elegünk van a panelból, mit...

Elegünk van a panelból, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Augusztusban sajnos muszájból (válás) el kellett költözni a kertes házunkból és csak panelra jutott pénz. Abból is egy vidéki város rosszabbik környékére (így is 16 millió volt). Anyával, húgommal és én panelba kerültünk, apa pedig maradt egyedül a nagyon nagy kertes házban. Egy tökéletes hely volt, de apa kirugdalt bennünket onnan. Ezért kellett eljönni. Sajnos az első emeleten vagyunk, pont alattunk a földszinten van egy hús-nagykereskedés. Egész nap nagyon hangosan dolgoznak, reggel a leghangosabbak, amikor pakolnak a teherautóról, üvöltenek, káromkodnak. Emellett vasútállomás mellett is vagyunk, folyamatosan mennek a vonatok, dudálnak, még éjszaka is, az is nagyon hangos. A felső szomszéd minden éjjel és reggel nagyon hangosan szexel, nyög. Ha jó idő van, a pont elöttünk lévő játszótérről a gyereksikítás egész nap behallatszik. Nem férünk el 3-an normálisan, nagyon kicsi a lakás. Anya 120-at keres havonta, nekem meg jelenleg nincs melóm (egyetemista vagyok, de max valami gyár/gyorskajálda/árufeltöltő) munka jöhetne szóba, de az is csak max 2-3 nap/hét, szóval max olyan 60-70 ezer forint lenne a bevételem. Húgom meg még kicsi. El akarunk költözni mert megbolondulunk, de nincs rá pénz, így is még nyögjük ennek a lakásnak a hiteljét, nehezen jövünk ki minden hónapban. Ilyenkor mit tegyünk?

2019. dec. 12. 18:35
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem áll össze. 120-at a legutolsó szabolcsi faluban vagy környékén is meg lehet keresni, ahol 16 millió töredékéből is tudtatok volna venni házat. Én egy Nyíregyháza közeli falul költöztem el, ott ennél jobb fizuk voltak. Nem Nyíregyen, a faluban. Gondolom a lehetőségek miatt választott anyukátok várost. Na most, ahol 16 millió egy lakás ráadásul rosszabb környéken, az a város nem lehet annyira rossz. Ergo a fizuk sem a legrosszabbak. Ahova költöztem, Nagykanizsán pl már 12 millióért is lehet venni 3 szobás lakást, de amikor ti vettétek a tieteket, valószínűleg még olcsób is volt. Errefele lehet megkeresni ilyen keveset. Előbb azt írod, szereti a munkáját anyud, aztán hogy stresszes. Váltson, valószínűleg bármivel jobban fog keresni. Ha te is el tudnál menni részmunkaidőben, az nagy segítség lehetne neki. Tescoba szoktak felvenni diákokat. Kérdés, húgod tanul-e még, mert ha igen, akkor anyudnak jár az adókedvezmény. Ezzel együtt 120 a nettója? Nehéz elhinni. Ha mégis, akkor dobbantani kell, csináljon bármi mást. Ha meg nincsenek ennél nagyob ambiciói, fölösleges a drága városban maradni, választhattok olcsóbbat is, ahol ennyit meg lehet keresni, és akkor még pénzetek is marad
2020. nov. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de hogy lehetett 16milliót kiadni egy olyan lakásra amire eleve tudtátok hogy rossz és hangos?

Kettőt tehettek: Eladjátok és a pénzből vesztek valami normálisat egy olcsó faluban

Vagy kiadjátok és a pénzből kivesztek egy albérletet.

Havi 120-at mivel lehet keresni,nem értem, és hogy jön ki ebből a hitel törlesztője meg három ember fenntartása rezsivel?

2020. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!