Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pécelen lakubnk családi...

Pécelen lakubnk családi házban és a szomszéd este gyakorol az akjkusztikus gitáron ami elég hangos és idegesítő, mert a hálóm pont a telekhatáron van és az ablak a kertjére lett nyitva. Mit tegyünk? Nem tudok aludni!

Figyelt kérdés
Ez egy férfi, nagydarab, senki nincs a családban aki kicsit a ......- lépne.. mit tehetek? Nemrég vettük ezt a házat, vagyis tavaly nyáron. a ház az 50 -es években épült, parasztház. sajnos a telekhatárra van épőítve, a határtól kb 80 centi a kerítése. Az ő háza párhuzamosan van a mienkével. a férjem arra nyitott ablakot, mert úgy lett kialakítva a házunk. arra nyílik a háló. a férjem már próbálta elkapni, de elektromos kapuja van és csak kinyítja és elhalyt a sok milliós autójával. Valami ésszerü segítséget eléfogadnék, mit lehetne tenni.... Zenész... de amit múvel, az borzalmas, visít mint zámbó jimmy/pavarotti keverék lenne....
2019. márc. 13. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Örülj neki, a gépzenében nincs semmi művészet! :)
2019. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, amikor halljátok, hogy zenél, átcsöngettek, és megkéritek, hogy legyen csendesebben. Esetleg nyomatékként vigyetek egy tálca sütit. Van, amikor a sima kedvesség is működik. Ha nem, akkor lehet gondolkodni a drasztikusabb lépéseken.
2019. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
Semmi közöd hozzá, hogy mit csinál, amíg azzal nem sért törvényt.
2019. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
#3 elkerülte a figyelmedet, hogy a kérdezőhöz hallatszik be a zenéje. Neked se lenne közöd ahhoz, ha mondjuk beborítanék egy vödör szart az ablakodon?
2019. márc. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Mit tegyetek? Örüljetek, hogy nem bonttatja le a telekhatárra épített házatokat
2019. márc. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A ház régen épült nem Mi építettük. Mi csak átalakítottuk és egy kicsit hozzá építettünk és egy ablakot nyitottunk ami valóban a kert Határon van, de mivel ott volt eleve a ház, Így ezzel szerintem semmi baj nincs. Igaz befelé nyílót kellett csinálni, mert a kerítéstől Nem nyílna ki. Ez sajnos hátrány
2019. márc. 16. 09:44
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Jól értem, hogy ablakot nyitottál a szomszédod udvarára? És nem tetszik, hogy behallatszik rajta, ahogy zenél? Hát elmész te a bús pi©$ába...
2019. márc. 17. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Alőször is, nem én, hanem a férjem nyitotta! Másodsorban, ki tiltja meg, hogy hol nyithatok ablakot? Amúgy nem a kertjébe nyitottam, mert ott a kerítés és az ablak még mindig a mi telekhatárunkon belül van, a HÁZBAN :)


egyébként normális válasz a KÉRDÉSRE még mindig nemjött

2019. márc. 17. 18:58
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Te tiszta hülye vagy, hallod.


Mi tiltja meg? Mondjuk az építési szabályok. Meg az az alapvető szomszédi alapszabály, hogy nem bámulok a másik udvarára, bele a képébe.


Szemétkedjetek csak vele, amíg fel nem tol az építéshatóságon szabálytalan átalakításért, aztán a jóképességű férjed bonthatja el a viskót.

2019. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na, akkor én nem akartam ebbe belemenni, de belemegyek! A férjemnek vannak engedélyei. Kőműves szakmában dolgozik mint vállalkozó. A ház NEM viskó, lelett cserélve a régi pala a tetőn újra. jelenleg nagyon is szép, tip-topp állapotú a házunk. Amúgy ilyen íratlan szabályokat én még sehol nem hallottam. Akkor az ő bejárati ajtaja, amit látok a hálószoba ablakomból, az is rossz helyen van? agy nem, mert ő a gazdag zenélő?
2019. márc. 17. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!