Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Verekedés a szomszédban,...

Verekedés a szomszédban, megoldás?

Figyelt kérdés

10emeletes panel, alkoholista gyermektelen pár, esténként ütik verik egymást.

A nő hóban is napszemüvegben jár.

Beszéltem már velük józan/részeg állapotukban is.

Mindig a tagadás megy "mi nem voltunk ám hangosak,, "a macskám épp szül azé van ez,, " nem is iszok csak vízet,,.

Több szomszéd is rájuk szolt már(volt aki pofonnal is jelezte), semmi haszna.

Rendőrség 5x jött ki, de voltak kb 8-9x risztva csak nem mindig érnek rá...(ők mondták)

Tegnap is itt voltak, kérdeztem a járőrt, hogy most mi lesz már?

Válasza. Tegyen bírtokvédeli feljelentést talán fél-1év múlva lesz egy papír a kezében.

Mondom. És addig ez lesz?

Válasz. Igen és kérem ne hívjanak ki mindig minket, mi is halljuk de sajnos ez van.

Most mit tegyek? A lányom 8éves.

Közvetlen szomszédunk ezek az emberek.

Nem bírom már, hajnali 1-3ig tart ez általában.

Jegyzőnek írtam email, sablon válasz, hogy birtokvédelmi feljelentés.

Közösképvíselő : ez magán lakás, hívjon rendőrt.

Természetesen van fülldugom de a lányom szobája pont az ő faluknál van, öntsek viaszt a füllébe? Rendőr csak nevetett

, pedig ez nem vicc.

Ugy érzem mint ha nekem ezt türnöm kéne, hatóság teljesen hasztalan..


Ki mit tenne?


uí. azért nem alszom mert épp most is ez megy..



2019. dec. 27. 01:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Keresd meg a biztositekot, csapd le, mihelyt nincs feny, abbahagyjak. Amennyiben nem tudod hol van, hivd fel a gondnokot es kerd a segitseget. Ha nincs gondnok akkor a szomszedokkal kell osszefogni es koltozesre birni oket. Vagy te koltozol el. Tudom milyen az ilyen helyzet mert fel evig nekem is volt egy alkoholista par a szomszedban, de sikerult ravennem oket a koltozesre.
2019. dec. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A többi szomszéd is hallja? Ha igen,akkor talán össze tudnátok fogni,és írni a közös képviselőnek egy levelet,hogy tarthatatlan ez az állapot. Én még a helyedben nevezném azt is,hogy ezzel a kiskorú gyermeked lelki nyugalmát veszélyeztetik. Bár sajnos mivel írtad,hogy magánlakás,valszeg azt mondják,hogy old meg te,hogy ezt ne hallja a lányod.

Én tuti ösdzeszednék pár erős embert,és azokkal mennék hozzájuk. Az ilyenek csak ebből értenek.

2019. dec. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kapott már pofont a az alkesz férfi, nem hatotta meg.

Már ugy nyomják, hogy lakat a villanyóra szekrényen, és valami oknál fogva szigetelő szallag az ajtó kilincsen.

Csengőt kitépte, így csak kopogni lehet ilyenkor rádiót bekapcsolja pluszba.

Ablakból az asszonya nézzi a rendőröket.

Ekkor hírtel csönd, de hiába hisz több video is van a bulikról.

Sajnos sem a rendőrség sem a közösképvíselő nem segítő kész, már lett beadva panasz semmi válasz.

Számlákat fizetik rendesen, dolgoznak is de ami este megy az nem állapot.

2019. dec. 27. 01:50
 4/16 A kérdező kommentje:

Ugye pont e miatt költöztek el ide mert a régebbi panelháznál, már nagyon utálták őket, ott 3évig éltek.

Rendőröknek sem új arcok..

Mégsem történik semmi..

Lehet ezt kéne nekem is csinálni... Most is hallom őket.. De ma kevesebb piára telett nekik mert hallkabb a party..

2019. dec. 27. 01:58
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

1, A rendőröket folyamatosan hívni, az egész lakásnak. Olyan nincs, hogy "légyszi, ne hívjatok többet, nem jövünk ki". Random bárkit bevihetnek pár órára és ki KELL menniük.

2, Közös képviselőt együtt valahol elkapni és mondani neki, hogy tegyen valamit vagy senki sem fizet semmilyen közös költséget többet és lemondatjátok.

3, A birtokvédelmit megtenni, közösen, jó ügyvéddel. Meggyorsíthat pár dolgot.

2019. dec. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
Lehet a közös képviselőnek is kéne pár taslit adni, hogy észbe kapjon.
2019. dec. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nyújtsatok be köképnél vagy az üzemeltetőnél pticiot, hogy az egész szomszédság kéri az eltávolításukat. Különben csak akkor lesz nyugtotok, ha sikeresen agyonütik egymást.
2019. dec. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Remelem megoldodik valahogyan. :/
2019. dec. 27. 11:41
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem kell gyerekkel panelba menni. Oda nem szabad szülni.
2019. dec. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolso, talan egyedulallokent a vallas utan 6milliobol+1millo szemelyikolcsonbol hova vigyem? Van egy felesleges szepen felujitott hazad?Mert akkor johet ha nagyvarosban van.
2019. dec. 27. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!