Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszéd direkt a házunk felé...

Szomszéd direkt a házunk felé lőtte a tüzikátékot, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Fiatal szomszédokkal nem vagyunk jóba. Én 30 vagyok ők 27 körül. Csak nekem van egy 4 éves kislányom. Az év minden áldott napján flex, láncfűrész tuc tuc zene, kocsi berregtetés. Persze állandóan szólok hogy vasárnap 8tól este 6ig nem kéne láncfűrészezni meg este 23kor úgy dübögtetni a kocsiban a zenét, hogy a hálónkban remeg az ágy. Nem ezért költöztem vidékre.

Gondolom éjszaka jött a bosszú, mert egyszercsak az ablakunknál robbant a tüzijáték. Kimentem szóltam visszajöttem. Majd ismét kétszer robbant az ablaknál. Kimentem, látom, hogy ég a kerítésen az árnyékoló háló. Eloltottam. Szóltam majd jött az anyázás meg agyonvernek meg nyakon szúrnak, hívjak rendőrt, menjünk aludni stb...


Most kimentem rendet tenni a kertbe, mert azért mi is lőttünk tüzijátékot, csak kúltúráltan.. Ház tövénél az ő oodalukról nem egy tüzijáték maradványt szedtem össze, az árnyékoló hálón kb 30centis juk.


Ti mit tennétek, milyen lehetőségei vannak az embernek ilyenkor? Jah igen, az anyjuk a polgármesteri hivatalban dolgozik.


2020. jan. 1. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jegyzőnél írásos bejelentés, és én igenis rendőrt hívtam volna rájuk. Még akkor is, ha az anyjuk maga az Atyaúristen. Gyűlölöm az ilyen viselkedni nem tudó proli gyökereket. Nincs amúgy férjed/párod, bárki férfi a háznál, aki jól nyakon verné a hülyegyereket?
2020. jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a ház felé lövi, semmit.

Ha ránk, akkor szólok.

Ha kigyulladt valami, akkor rendőrt hívok.

2020. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Utòlag kèső bànat, akkor kellett volna rendőrt hìvni ès jegyzőkönyvet felvenni.
2020. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen akkor kellett volna rendőrt hívni, most már nincs mit tenni, mert a rendőr is azt fogja mondani hogy akkor kellett volna.
2020. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"majd jött az anyázás meg agyonvernek meg nyakon szúrnak, hívjak rendőrt, menjünk aludni stb..."


Én már emiatt feljelentést tettem volna.

2020. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Cigók mi?? Az a gond ezekkel nem lehet együtt élni. Hiába hívsz rendört.
2020. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cigók édesanyja biztos nem dolgozik polgármesteri hivatalban, ezek ilyen újgazdag parasztgyerekek, de ha csak szólsz, azzal biztos nem fogsz semmit elérni, a férjed is ennyire fél tőlük, vagy mi? Könyörgöm, meg lettél félemlítve, miért hagyod magad?
2020. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Magic ***** válasza:
Amúgy honnan veszi mindenki, hogy a kérdező nő már bocs? xD Egy szóval sem írta... Simán lehet férfi is
2020. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!