Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek sincs benne semmi...

Szerintetek sincs benne semmi ha a romák így viselkednek? Tényleg ez a normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
Roma szomszédaim vannak és volt olyan,hogy amikor kint voltam az udvaron azzal heccelték az 5 éves körüli gyereket,hogy "kinek a kukiját kapod be" amikor elmentem ott és láttak akkor a gyerek anyja mondta a saját fiának " a pasiét bekapod?" Én ezen eléggé kiakadtam.De amikor elmondtam egy pár ismerősnek,azt mondták nincs benne semmi a romák azok így beszélnek.Szerintetek sincs benne semmi? Nekem ez elfogadhatatlan,hogy így nevelik a gyerekeket.
2020. jan. 6. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nincs benne semmi, ez a szint, az más kérdés, hogy minden, csak nem normális.
2020. jan. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen mert ezek ókori babonákon élnek a tradicióik elavult idiótizmus és családi belterjes szaporulat . Az igénytelenseg parosul az iskolazatlansaggal , létük kimerül a csoporban villongassal . Nő szül 5-6 ot minden palinak a nyomorba , aztán lehet az eget meg a magyarokat szidni mert miattuk van minden baj . Tróger link fajta ahogy a szinesek java garhol a földön . Bizonyára sorozatos tévedesek miatt ülnek folyton a sitten .
2020. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Es csodalkoznak, hogy osszeferhetetlenseg, gyulolkodes van. Azon nyomban kene elvenni toluk a gyereket
2020. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3: elvenni? Minek, hogy még több pénz menjen el rájuk a normális ember adójából?

Meg kellene akadályozni, hogy szaporodjanak, integrálni őket a társadalomra végre.

2020. jan. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: jogos, igazad van
2020. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!