Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehet kialakítani egy...

Hogyan lehet kialakítani egy önálló, független életvitelt nőként?

Figyelt kérdés
Tanácsokat szeretnék arra vonatkozóan, hogy mit kel tenni ehhez. Úgy képzelem el, hogy van egy pici lakásom, nem hisztizik nekem senki, nem idegesít az elvárásaival senki, hanem a magam ura vagyok. Hasonló élet, mint az agglegényeké. Erre vágyom. Hogyan lássak hozzá? Nem akarok függeni senkitől sem, szabad akarok lenni.
2020. jan. 10. 17:51
1 2
 1/18 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Nem olyan nehéz. Elég kereset és elég olcsó albérlet kell ahhoz, hogy egyedül meg tudj élni, aztán onnantól rajtad múlik, mit csinálsz ott egyedül.
2020. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Dolgozz.
2020. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Szép koncepció!! Elismerésem. :)


Olvass sok könyvet! ;) példa kedvéért..:

Brian Tracytől S hozzá hasonlóktól. A válaszra rögtön te magad fogsz rájönni.


Szép napot neked! 🤗

2020. jan. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Kibérelsz egy kis lakást és azt csinálsz, amit akarsz. Semmivel sem nehezebb nöként, mint férfiként.
2020. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Anyagiakon mulik csak. Mason nem.
2020. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

El kell menni dolgozni, albérletet keresni, lerakni a 2-3 hónap kauciót, aláírni a szerződést a jegyzőnél, berendezkedni aztán élni a mindennapjaidat és kifizetni a havi 130~160 ezret mint mindenki más, plusz kaja meg egyebek. Mellette pedig utazhatsz meg sportolhatsz vagy ki tudja mit szeretnél.


Ez az alap elvárás egy 25 éves férfitól is, igazán nem nehéz feladat.

2020. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez megvan, csak férfiként:

reggel 7-kor kelés, készülődés, netezés, indulás 3/4 8 körül a munkába. Fél 5-ig meló, utána olvasás, netezés, ügyintézés, takarítás, kerékpározás, tehát egy tök minimál élet élése van nekem. 22-0h. körül alvás. Ez van minden nap.

2020. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Dolgozol, kiveszel egy albérletet és a magad ura lehetsz. Nyilván sokba kerül, elmegy rá a fizu nagy része, de cserébe havi egyszer leadod a jattot és élheted az életed mint bárki más.
2020. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Mintha csak rólam/helyettem írtad volna ki a kérdést 😃 Én is kb. olyan életet szeretnék, mint a 7.
2020. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
Elkezded képezni magad, hogy annyit tudj keresni, amiből finanszírozni tudod a lakást és a megélhetésed. Pont ugyanúgy, mint egy agglegény
2020. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!