Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti hogy tudtok panelban...

Ti hogy tudtok panelban nyugodtan élni?

Figyelt kérdés
Valas utan csak egy panelra volt penzem. De miota itt lakok nem aludtam egy jot. Valaki mindig fur,koltozkodik,pakol,kopog,kalapal es meg sorolhatnam. Eddig kertesbsn laktam vilag eletembe. Ez valami borzalmas ez a panel. Hogy tud valaki evtizedekig ebbe elni? Pihenni se lehet egyet nyugodtan,mert nem tudni,hogy ki kezd el furni epp a 64 lakas kozul. Borzadaly!

#hangos #nincspihenes
2020. jan. 11. 10:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
37%
Kertesben is van ám zaj. Például amikor a szomszéd vasárnap reggel 6kor kezd el füvet nyírni benzinessel, az nagyon jó ébresztő, a kakasnál is hatásossbb.
2020. jan. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
44%

A10-es voltam, laktam panelen kívül kertes házban is. Igaz, kertesben is van zaj, de mégis sokkal jobb a kertes ház, mert nincs 2-4 falszomszédod, van egy kis udvarod, gyeped, tavasszal, nyáron kiülhetsz.

A panelben az is rossz, hogy ha nem bírsz valakiket és kerülnéd őket, akkor is összefuthatsz velük a házban. A kertesben a szomszédod méterekre van.


Mindez szerintem. Mert van, aki kifejezetten szereti a panelt, akármi is van és soha nem élne máshol, mint panelben. Van ilyen, elfogadom.

2020. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
51%
Itt semmi zaj nincs.
2020. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
61%

Aterzem, mert ugyanebben a helyzetben vagyok. Kb 4 eve nem aludtam vegig egy ejszakat, mert valaki allandoan csapkodja az ajtokat stb.

Sajnos ez egyre rosszabb lesz, mert ma mar arra is ugrok, ha valaki eltusszenti magat a mellettem levo lakasban.

Az tuti, hogy ha egyszer el tudok innen koltozni, a kovetkezo lakast totalisan lehangszigetelem.

2020. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
31%

14-es, én is menekülnék a helyzetből, már 6 éve gyűjtök kertes házra, gyűlt is a pénz, de ahogy az árak alakultak (emelkedtek), úgy döntöttem, hogy más irányba indulok tovább, de a végén akkor is meglesz az a kertes ház, viszont akkor már nem itt.

A lakás leszigetelése nem biztos, hogy a várt eredményre vezet.

2020. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a masik almom az, hogy veszek vagy 10 hektar foldet es a kozepere epitem a hazam. Akkor nem lesz senki korulottem, hogy zajongjon.
2020. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy, nagyon kicsi a hely, felső szomszéd éjszaka szexel, negyedik emeleti szomszéd ha lehúzza a wc-t, akkor dudál és meglehet süketülni tőle, alattunk hentes nagyüzem dolgozik a földszinten (mi első emeleten lakunk), gyereksikítozás jön be a parkból, szomszéd kutya ugat, fúrás van bőven, meg lehet őrülni.
2020. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
16%
Úgy tudunk,hogy muszáj. Ezt kell szeretni,ami van.
2020. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
58%
Világéletemben ilyenben éltem. Amikor fúrás-faragás van, átkozódom, de mint tudjuk, semmi sem tart örökké.
2020. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
70%
Én családi házból költöztem panelba. Utóbbi csöndesebb. Lehet, csak jó házat fogtam ki..
2020. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!