Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire veszélyes Budapesten,...

Mennyire veszélyes Budapesten, este egyedül sétálni vagy tömegközlekedésen utazni? Ilyen 3-as bandák nem kötnek bele az emberbe?

Figyelt kérdés
2020. jan. 13. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell minden nap kiírni kicsit àtfogalmazva
2020. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész direkt "gázos" környékre, akkor semennyire nem veszélyes.
2020. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván a hős utcában éjfélkor iphone-t nyomkodva nem igazán ajánlott bemenni,de amúgy semmi veszélyes nincs.
2020. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
láttam már konfliktust de keveset. de ezért ne maradj otthon. inkább csak tartsd nyitva a szemed azért. meg ha esetleg baj van merj üvölteni segítségért és elfutni.
2020. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Igazából,ha belegondolsz mindenhol veszélyes főleg egy lánynak. De szerintem nem olyan vészes a helyzet a lBp séta meg a tömegközlekedés.
2020. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én nem teszem fel mindig ezt a kérdést, mert nem igazán követem az itt zajló eseményeket.
2020. jan. 13. 19:58
 7/11 anonim válasza:
A baj napközben is ugyanúgy megtörténik, nem kell ahhoz este. Ha félsz, inkább ne menjél este egyedül, ha nem muszáj. Csak ha megtudnád magad védeni.
2020. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elég sok mindentől függ. Milyen nemű vagy, hogy nézel ki (nem vagy-e túl kövér, túl sovány, túl alacsony vagy túl fura kinézetű valaki ízlésének), vagy felöltözve (most nem feltétlenül arra gondolok, ha kihívóan öltözöl és emiatt meg akarnak erőszakolni, hanem pl. egyesek azért is beléd köthetnek, ha mondjuk valami szivárványos cuccot viselsz vagy hidzsáb van rajtad), honnan hová mész, mennyire van késő, milyen nap van stb.
2020. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ha tömegközlekedésen baj van valaki úgyis hív rendőrt. vagy előre mehetsz a sofőrhöz és ő hí. szerintem amúgy is lehet jó ötlet pl éjshakai villamoson sofőr közelébe szállni.
2020. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kicsit fura emberke vagyok, de még nem kötöttek belém.
2020. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!