Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Létezik reális indok arra,...

Létezik reális indok arra, hogy valaki Magyarországon szeretne maradni élete végéig?

Figyelt kérdés
Úgy érzem beteggé tesz ez a folyamatosan panaszkodó társadalom, akármerre megyek, akárkivel beszélek. Vagy panaszkodnak, vagy isznak, de mindegyiket idegességből, így vezetik le a feszültséget. Van itthon olyan ember, aki megtanulta ezt tolerálni?
2020. jan. 13. 20:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Rossz emberekkel veszed körbe magad. Egyébként ha kimész külföldre ott valószínűleg ugyanúgy egy putris helyen fogsz élni lepukkant külföldiekkel akik ugyanilyenek. Nem hinném hogy ott minden mosogatófiú vidám és egész nap dalolászik.
2020. jan. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
Mindenki oda megy ahova akar(szabadon utazhatsz bárhova). A másik hogy te is panaszkodsz, pont az miatt, hogy mindenki panaszkodik.. most akkor mi van?
2020. jan. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én alapvetően szeretem az országot. Szeretem a Balatont, a Dunakanyart, szeretem a kis eldugott falvakat, erdőket, vidéki kis-és nagyvárosokat.


"Beteggé" tenni nem hagyom magam, mert igyekszem nem másokkal foglalkozni, pláne nem olyanokkal, akik folyamatosan szívják az energiámat. Próbálom magam pozitív emberekkel körbevenni, általában sikerül.


Az tény, hogy külföldön sok szempontból élhetőbb az élet, voltam kint huzamosabb ideig. Ott az a normális, ha mosolyogva szolgál ki az eladó, mosolyognak az utcán, a legutolsó kávézóban is mindenki kedves és baromi közvetlen. Olyan, mintha egy másik bolygón lenne az ember.

És igen, mindig rossz érzés visszatérni, mert hatalmas a kontraszt. Viszont szeretem az országot. Nem azért, mert baromi nagy hazafi vagyok és itt kell megdöglenem is, hanem simán csak szeretek itt lakni. És nem érdekel, hogy ki milyen búvalbaxxott fejjel járkál, én próbálom jól érezni magam.

2020. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

10 évet éltem összesen 2 országban, soha többet.

Nincsenek panaszkodó se alkoholista ismerőseim. Nem foglalkozom a hírekkel, imádom a mhelyemet mert nagyon jó a csapat rengeteget nevetünk. Dupla pénzért se mennék el már külföldre.

2020. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
8%
A fő kérdésre válaszolva: reális indok nincs, max. ha nagyon lokálpatrióta az ember.
2020. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Meg szerintem te csak ezt akarod meg látni... érdekes én észre veszek normális embereket is a környezetemben. Miért nem azokat írod? Általánosítasz pedig nem ez jellemző az országra. "akármerre mész" bejártad már az országot? Meg nem a kocsmák közeléből kellene általánosítást nyerned. Menj olyan helyekre ahol értelmes emberek vannak .
2020. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én szeretek itt élni, szeretem a magyar tájat, és itt érzem otthon magam, szeretem a magyar nyelvet, nem tudnék megszokni egy másik nyelvet, a negatív embereket kerülöm. Külföldre turistaként szeretek utazni, de ennél jobban nem vonz, és anyagi nyomást sem érzek.

Amúgy meg láttál már olaszokat veszekedni? :-D Az egyik utazásom alkalmával volt szerencsém hozzá élőben, nem tévében... :-D

2020. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ezt már végigjártad?

[link]

2020. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!