Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kiköltözést fontolgatók, hová...

Kiköltözést fontolgatók, hová mennétek és mikor (reális terv szerint)? Hol tartotok a készülődésben?

Figyelt kérdés
Mi Németország vagy Skandinávia, jövőre.
2014. aug. 28. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És németül vagy "skandinávul" tudtok rendesen beszélni? Mert nyelvtudás nélkül nem is érdemes fontolgatni sem....
2014. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen tudunk angolul, németül, norvégul és olaszul. Ölég? :)
2014. aug. 28. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már kiköltöztem,


készülődés : jó sok pénz.... és kellő nyelvtudás.Mielőtt költöznél,nem ártana konkrét munkahelyet keresni,csak hogy ne legyen pofára esés belőle.Hivatalos ügyeket is gondoljátok,önállóan eltudnátok rendezni?

2014. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudod kérdezõ, ha 3-4nyelven beszélsz akkor nem értem miért kérsz itt tanácsot. A kérdés az hogy milyen szinten beszéled azokat a nyelveket.


Nem kekeckedésbõl mondom, de ahogy elõttem mondták jobb ha nem a semmibe mész ki, legyen konkrét hely, munka. Meg elég pénz.

2014. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tanácsot kértem, de tudom, hogy sok a funkcionális analfabéta Mo-on (aki olvasni tud, de az olvasott szöveget értelmezni már nem), így én sem kekeckedem :) Csak érdekelt, hogy más hogyan készül, ennyi.
2014. aug. 30. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Rendben, legyen neked igazad, csinálj amit akarsz, úgy ahogy akarod, te egyértelmūen jobban tudsz mindent.

Én már negyedik éve nem élek Magyarországon, szóval a külföld témában jártasabb vagyok. Meg szerintem az elōttem hozzászólók is.

2014. aug. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pont emiatt nem vagy képben már az itthoni ügyintézéssel kapcsolatban - a szabályozások ugyanis kb évente változnak. Legutóbb pl idén márciusban a gyermekek kivitelére vonatkozóan. De nem baj, a lényeg, hogy te tényleg nagyon okos vagy. Én sokfelé érdeklődöm, hogy más mit intéz, nehogy kiderüljön, hogy elsiklottunk vmi felett (elvileg már minden megvan, de ki tudja?), de úgy látszik itt nem kapok hasznos választ. Sziasztok.
2014. aug. 30. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyenekre vagy kiváncsi akkor elég rosszul tetted fel a kérdést okoska, az ügyintézés szót is valahogy bele lehetett volna fūzni a kérdésbe, vagy a gyerekek kivitelének jogszabályait. Sok sikert a kinti ügyintézéshez, remélem az a másik négy nyelv az jobban megy mint a Magyar. Abban ugyanis elég félreérthetõ vagy.
2014. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!