Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nektek is van zenész szomszédo...

Nektek is van zenész szomszédotok? Milyen gyakran zenélnek?! Ez zavar?

Figyelt kérdés
Szomszédom fiatal srác, huszonéves és zenész, meg talán influencer, meg azthiszem újságíró. Folyton live-ozik, mindig mikrofonba megkerdezte minket h nehogy hangoskodjunk, fűrészeljünk vagy nagy zajt csapjunk. Napi 1-2 órát énekel, de semmi hangja sincs nem is értem h lehet ő mégis zenész..zavar de mi pihennenk délután ő meg énekel. Próbáltam békésen szólni neki, megbeszelni, de azt mondta h neki ez így jó. Van mikrofonja hangfalai ami elég erősen szól 5-6 házzal arrébb hallani h enekel... persze a fiatal csajok korulugralnak de mi haragszik rá mit tegyek?
2020. márc. 13. 01:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D sokat segítettél. Azthittem csak 22után van csendháborítás, még mondta is, hogy este 20 után már nem zenél :D
2020. márc. 15. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!