Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek mit gondolhatnak...

Szerintetek mit gondolhatnak a szomszédok rólam, ha deathcore-t hallgatok?

Figyelt kérdés

Ha bent vannak a lakásukban, akkor nem hallják ahogy zenét hallgatok, viszont a lépcsőházba enyhén kihallatszik, és mikor jönnek fel a szomszédok, akkor szerintem hallják.

Szerintetek mit gondolhatnak rólam, ha ilyeneket hallgatok? https://www.youtube.com/watch?v=3c0qiymZztg



2020. márc. 17. 10:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
Te magad tartod “kemény csávónak” ha ilyeneket jelentesz ki. “Mélyebb a szöveg? Na ne viccelj már, ilyet is csak egy teljesen beszûkült látáskörû ember mondhat, aki egy mûfajon kívül mást még sosem hallgatott. Mûvelôdj kicsit, nem fog megártani. (Csak halkan tedd, mert az lesz a vége, hogy egy nálad is “keményebb” beveri a képed, ha sokat csendháborítasz.)
2020. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Még mindíg tartom magam ahhoz, amit mondtam. Ha csak azt nézzük, hogy rapben hány zenének van olyan szövege, aminek a megértéséhez egy óvodás agyi kapacitása szükséges, addig metálban még mindíg elég kevés az ilyen. És még ha rap-ben rengeteg is az értékkel bíró zene, attól még ÖSSZESSÉGÉBEN mindíg a metálnak lesz jobb a szövege, mivel ott kevessebb, vagy szinte nincs is ilyen "sok a pénzem, tele vagyok nőkkel" zene. De le merem fogadni, hogy te is úgy ugatsz, hogy amúgy nem tudnál felsorolni 5 bandát. Egyébként amikor elkezdtem metált hallgatni, akkor kb. az első 1 hónapban juttotak eszembe ilyen kemény csávós f*ságok, de azóta nem, mivel nem akkora kiváltság az ilyenek hallgatása, mint ahogy az ilyenek gondolják mint te, hanem ugyan olyan zeneként tekintek rá, mint a többire, és egyáltalán nem tartom magam ettől keménynek. Tehát ha neked ez a szó ugrik be erről, hogy "kemény csávó", akkor ez is tükrözi, hogy mennyire vagy benne a műfajban. Egyébként ha akarnék tudnék akkora hangot kelteni, ami kilóméterekre is elhallatszana nyitott ablaknál, de nem teszem, mivel tekintettel vagyok a szomszédaimra. Szóval nekem ne írj ilyen csendháborításos f*ságokat, mikor leírtam, hogy ha a lakásukban vannak, akkor nem hallják, csak egy picikét kihallatszik a lépcsőhában.
2020. márc. 17. 22:59
 13/13 anonim válasza:
100%
Jó szomszédok lennénk ;)
2020. márc. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!