Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panellakásban a felső szomszéd...

Panellakásban a felső szomszéd állandóan dübörög. Gyerekei szaladgálnak, mintha futóversenyen lennének. Többször beszéltem velük eredménytelenül. Ötletek, megoldás?

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 18:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%
Eljön az az idő is, amikor a gyerekek és/vagy a szüleik pihenNÉnek! Rendezel közkívánatra nekik egy kis disznó-diszkót, - éppen csak akkorát, hogy ne tudjanak pihenni, - aztán jöhet a folytatás!
2020. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
94%

Kertes ház való családoknak,nem a panel.

Ha nekik nincs penzük próbáljanak meg olyan életet élni amiben kevésbé zavaroak.

Persze vannak kivételek,de sok proli anyuka van aki a gyerekre hivatkozik.

Ha valaki egyedül él vagy 2 en élnek miért ő menjen családi házba?

Nem a gyerekesnek kellene odamenni???

Kert,udvar,lehet szaladgálni amit csak akarnak nem számit hány óra.

A panel börtön egy gyereknek,de ha már más nincs megkellene próbálni ugy nevelni kiskorátol a gyereket h értse mit miért nem szabad

Sok komunikáció es figyelem de megéri.

Nem csak testileg de agyilag is le lehet fàrasztani egy gyereket.

Ugyanugy bealszik este 8kor mintha egész nap rohangált volna.

Neharagudjatok meg de vannak vandál nem normális gyerekek akikre sose szol ra a szülő,belőlük lesz a tipikus magatartás problémával küzdő felnőtt.Aki ugyanugy megfogja keseriteni mas életét felnőtt korában.

A tipikus magassarkúban járó pampilla,a zene üvöltetős idiota....

Az aki állandóan csapkod dübörög,hiába szólsz neki-nem erti mi a bajod.Hiszen neki sose mondták el mit szabad és mit nem,vagy mi a tisztelet mások felé.Vagy léteznek szomszèdok is!

2020. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos sok az ilyen suttyó, aki azt gondolja ő bármit megtehet, főleg ha gyereke van és képtelen a kulturális viselkedésre. Alapvető lenne, hogy az ember neveli a kölkét és tekintettel van arra, hogy mások is laknak ott rajta kívül! Gusztustalan ez a "minek költöztél oda" meg "menj tanyára" vagdalkózás. Normális ember tisztában van azzal, hogy egy panelben/társasházban sokan laknak és MINDENKINEK alkalmazkodnia kell bizonyos szintig, hogy békességben együtt lehessen élni. Nem úgy élsz, ahogy csak akarsz, igen is vannak szabályok, amiket be KELL tartani! ntelligens embernek ezt ugyebár nem kell magyarázni, dehát vannak olyan büdös parasztok, akik azt hiszik ők szarták a spanyolviaszt és egyből b*unkóznak, ahelyett hogy mondjuk kicsit tekintettel lennének másra. Persze az ilyenek azok, akik a legjobban fel vannak háborodva, ha valaki zavarja őket.

Én egyebkent ott tennék keresztbe nekik, ahol csak tudok, megkeseríteném az ott töltött napjaikat, feldörömbölnék, bömböltetném a zenét stb, főleg akkor mikor pihennének. Ha a szép szóból nem ért, majd ebből. Alapvetően normálisan állok ezekhez a problémákhoz és igyekszem kompromisszumra jutni, de ha valaki szarik rá és az össz reakciója annyi, hogy "Költözz tanyára", akkor én sem leszek többé kedves.

Aki képtelen emberek között kulturáltan viselkedni, na az húzzon tanyára, a parasztoknak amúgy is az való.

2020. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
8%
Hát akkor mondjátok meg húgomnak, hogy ne üvöltözzön, ne csapkodjon, ne bobálózzon, ne visítson reggel 8-tól este 10-ig. Nem fog menni, hidd el :D Kertesházban nevelkedett, nem nevelték meg szüleim, majd panelba kényuszerültünk anyagi okok miatt. Fél év alatt ne sikerült átállnia a családnak, úgy viselkedünk mint anno a kertesházban, mi vagyunk a leghangosabbak. Semmi baj nem ért minket belőle és nem is fog, mert a szomszédok felfogták, ez a panel. Most is visítozik éppen, mert zuhanyzásidő van, ez ilyen, senkit sem érdekel.
2020. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, örülj neki hogy semmi baj nem ért, én már rég rendőrt hívtam volna rátok! Attól még hogy panel, nem jelenti azt hogy bármit megtehettek és a neveletlen húgod nyugodtan visíthat, mint a fábaszorult. Vannak szabályok, házirend stb stb, amit nektek is ugyanúgy be kell tartani. Amit műveltek pedig bőven kimeríti a csendháborítást, ami miatt szép kis pénzbírságot is kiszabhatnak, szóval tedd össze a két kezed, hogy még senki nem határozta el magát, hogy kultúrára "nevel" titeket. Mindenkinek joga van a nyugalomhoz!
2020. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
34%

Na pont az ilyen 15ös válaszoló családja miatt veszik egy kalap alá az összes gyerekes családot.


Az ő húga nincs megnevelve. Az én 2 éves gyerekem pedig még nevelés alatt áll.


Jön őrjöngve a szomszéd, hogy neveljem már meg a dackorszakos, nagy mozgásigényű 2 éves gyerekemet, aki a hülye koronavírus miatt 1 hete be van zárva a lakásba...


Néhány idióta szülőt kivéve, szerintem minden szülő azt szeretné, hogy egy tündibündi, sose hisztiző, egésznap csak rajzolgató, 100%ig szófogadó gyereke legyen és próbál is erre törekedni, de ehhez bizony idő kell.

2020. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
8%
Próbálja csak megnevelni, majd ő visszaneveli. Van olyan erős, hogy anyát leborítsa vízszintbe, akkor más felnőtt embert is leborít. Simán kivesz a fiókból egy kést és rendületlenül önvédelemből leszúrná azt aki idejön és meg akarná "nevelni", már sajnos volt erre példa hogy velünk ezzel fenyegetőzött. Volt hogy valaki felpofozta egyszer tömegben mert nem bírta elviselni a visítozását, visszapofozta, majd a visszapofozásra kapott mégegyet, de ő akkor csak üvöltve egy mégnagyobbal válaszolt, tehát nem egy gyáva leányról beszélünk, megvédi magát ha kell. El kell fogadni, hogy van olyan gyerek, aki visít és nyávog magas hangerpn, ha neki valami nem tetszik. És neki soha semmi sem tetszik, maga a lét ténye sem :D
2020. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj utolsó, de a húgod egy pszichopata, aki kezelésre szorul. Ezesetben nem (csak) a rendőrséget hívnám, hanem minden egyes nap rátok hívnám a gyamugyet, majd mikor elveszik anyádtól az idebeteg, agyhalott lányát, rájön hogy talán nevelni kellett volna.

Az meg külön szánalmas, hogy te ezen jól szórakozol. Továbbra is vonatkozik rátok is a szabály, nem lesztek kivétel csak azért, mert a húgod elmebeteg.

2020. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Mi mást tegyek, mint hogy ezen nevessek? Menthetetlen. Évekig próbáltam segíteni rajta, szüleim nem hagyták, hát sok mindent nem tehetek, így a szomszédoknak még kevesebb joguk van hozzá. Amúgy nem pszichopata, mert soha senkit nem ölt meg, csak simá kivágja a hisztit folyton minden miatt. Állítása szerint mivel skorpió horoszkópja van, felette senki sem uralkodhat, senki sem parancsolgathat neki, nem kényszerítheti senki sem olyanra, amit ő nem szeretne. Ő egész nap lustálkodni és egy helyben maradni szeretni, nem fürdeni, nem mzogni, nem tanulni. Ha valaki megzavarja nyugalmából, annak csak isten segíthet további sorsáról. Tehát nyugalmi állapotban és ha valaki békénhagyja, nem bánt senkit és amúgy kedves ember. Csak így mutatja ki, hogy neki bizony mindenki felett teljhatalma van, de nem kér sokat, csak hagyják lustálkodni és élni.
2020. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
84%
15 és 18-as Hozzászóló: bocs, de nem a Ti édesanyátok kért tanácsot itt már a itt a Gyakorin, hogy nem bír a kislányával? Hogy visítozik, dübörög, a szomszédok kivannak...Persze jöttek itt a válaszok, kapott hideget-meleget, én pl. gyerekpszichológust javasoltam, erre valaki engem is kioktatott. Nem írtad, húgod hány éves.
2020. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!