Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panellakásban a felső szomszéd...

Panellakásban a felső szomszéd állandóan dübörög. Gyerekei szaladgálnak, mintha futóversenyen lennének. Többször beszéltem velük eredménytelenül. Ötletek, megoldás?

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 18:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
71%
21-es meglehet hogy ő volt az :)
2020. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
94%

Ha ez vigasztal (nem fog), akkor én kertesben lakom. A szomszédban a tizenöt (!) éves gyerek napi 2x kijön ordítani és ugat a kutyával sokáig. Utána kivágják a húgát is, az meg visít, mintha nyúznák.


Én nekiálltam felújítani a házat (glettelés, festés) és kínosan ügyelek arra, hogy a mélynyomó ezalatt a konyhában legyen, amihez közel van a hálószoba ablakuk.

2020. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
40%

Igen ez sem vigasz,mert tényleg van ilyen.

De a lakásodban nincsenek közvetlen lég és testhangok.

És nem kell egésznap hallgatnod.

Itt is elég mikor kinnt ülnek állnak a teraszon és hangosan orditoznak nem számitva hány óra.

Panelban kinnt is ugyanugy kiabalnak a gyerekek,a lepcsohazban is

de a fejed felett is.

Szerintem sokkal kevesebb zajjal jár a családi ház.Inkább kintröl jövö hangok vannak.

Panelban kinti és benti zajok is.

Legrosszabbak a testhangok.Nehéz ugy hosszutavon.

Remélem pár év mulva lehet házam.Én örülnék ha a kint orditozo gyerekeket kellene hallgatnom.Vagy funyiro hangjara kelni,csak ne kelljen egesznap a basszust hallgatni,mas nemi eletét hallgatni.

Mas pofajat még éjjel is.A dübőrgest kopogást,trappolást.Nem szakadna ki a lakas fala attol h az also szomszedod csapkodja az ablakot.Es ezekre a hatalmas puffanasokra kelljen kelned.

Nekem egy áldás lenne egy családi ház.Megtudnám becsülni.

Nem erdekelne ha valaki kora reggel fünyirozna,vagy flexelne.

Sokkal tompább mint a kozvetlen melleted feletted levő falban jovö test és léghangok.

Engem legalábbis ez kikészit mentálisan

2020. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ez amúgy nagyon érdekes, nemrég költöztem falusi kertes házból városi társasházba tanulmányok miatt, komolyan mondom itt jóval nagyobb a csend :D Ja, néha hallani a felettem lakókat késő este, mert valami szado-mazo fétisük van, de nem ordít a kétoldali szomszéd egymásnak a mi kertünkön át reggel hatkor, nem hallgat a szomszéd süket néni eszeveszett hangerőn operát a kertben, nem randalíroznak és üvöltenek az utcában lakó gyerekek a kocsifelhajtódon (akikre ha rászólsz jön az apjuk a verőembereivel fenyegetőzni), nem flexel az alsó szomszéd minden egyes nap stb...

Persze összességében nagyon hiányzik a kert meg a természet és ezerszer jobb falun lakni, de a szomszédok zaja jóval nagyobb ott.

Meg ez nem is egészen panel, de mindegy csak érdekességként jegyeztem meg.


Igazából azon kívül, hogy beszélsz a szomszédékkal, nem nagyon tudsz mit tenni. Ha semmi eredmény, beszélsz megint, ha folyton a nyakukra jársz talán egyszer lesz változás. Esetleg a közös képviselőnek lehetne szólni, hátha ő is beszél velük.

2020. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni . A gyerek mindenre kifogás ,én évek óta hallgatom a hasfájós sírást, visítást,hisztit,dübörgést, ordibálást . Azért mert ő lekölykedzett ,neki mindent lehet. Én néha megküldöm egy kis death metállal amikor úgy gondolom csendespihenő van . Használni nem használ,de a lelkemnek jól esik
2020. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

24-es,eddig szerencsed van

Sok mulik milyen a szomszedod,ha gyerek költözik a fejed fölè,alá,mellèd más lesz a vèleményed.

Bàr elég egy szomszédcsere...

Eddig nyugodt életünk volt,mig alulra nem jött egy fiatal pár

Ezek ketten kitesznek 10 gyereket is...

Egész àllò nap rohangálnak mint a mérgezett egerek.

Dobàloznak,csapkodnak...Mintha egy elefántcsorda lakna alattunk.

Rajtuk mulik mikor alszunk este,mikor kelünk reggel.

Akkor van csend ha alszanak vagy nincsenek itthon.Ezek állatok,nem emberek.Idecuccolnak de azzal tisztába nincsenek h élnek rajtuk kivül mások is itt.Alkalmazkodni nem tudnak egyáltalán.Hiàba szòlsz,nèznek rád mint borjù az ùjkapura.Csodálkoznak h ennyire hallani mindent.

Ök jöttek társasházba,vannak alapdolgok amiket jò betartani.Normális ember ezzel tisztába van.Ök a öskorbol jöhettek,gondolom családiházbol,elég fiatalok.Hangosan élnek és nem értik mi ezzel a baj.

Kevés a kulturált ember sajnos,akiben még megvan a tisztelet mások felè,aki képes ugy élni h életmódjával nem zavar másokat.

Ez lenne a kulcs.Már 1 szer költöztünk ilyen debilek miatt,de most nem fogok.Egy a baj,ha en dübörgök kopogok hangoskodom a mellettem levö isszs meg a levèt,pedig ö semmit sem ártott nekünk.

Kelepce ez az egész

2020. ápr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Birtokvédelem
2022. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!