Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Koronavírus vs. Otthoni tesi?

Koronavírus vs. Otthoni tesi?

Figyelt kérdés

Mi puffog ezerrel a fejem felett a lakásban? Felmegyek megkérdezni a szomszédot: "Online oktatás, tesi óra van a gyereknek."

Néztem egy nagyot. Nem az online oktatás miatt, hanem, hogy komolyan panelban élő gyerekeknek is kötelező az ugrabugra? Hú, de imádom azt az agyatlan politikust, aki nem képes belátni, hogy ez kicsit sem empatikus a szomszédokkal.

Hogy lehet ennyire retardált egy oktatási rendszer?


Magyarország, így szeretlek!


2020. márc. 24. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Küldd le őket az udvarra, fő az empátia..nem érzed az ellentmondást? Amúgy inkább az a baj hogy egy kis poros lyukban csinálják, nem az hogy megzavarják pár percig a nyugalmad
2020. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pár másodperc, perceken keresztül, legalább 20 percig doromboltak egyfolytában. Másrészről nem tudom, miért nem figyelnek oda a szomszédokra, mert a sima járást úgy hallom, mintha Birodalmi Lépegető lenne az apa. Pedig van vagy 70 kg. Illetve állandóan valamit fúr, húzogat, esküszöm lelovom őket.
2020. márc. 24. 22:59
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Márpedig ilyenkor máshol nincsen nagyon lehetőség mozogni. Akkor inkább üljön 3 hónapig a fenekén az a gyerek és ne csináljon semmit? Szerintem tesi órától függetlenül is lehetne olyan hogy valaki sportol a lakásában. Ha nem késő este csinálja vagy kora reggel akkor nem látom a problémát. Pláne hogy 20 perc az egész, hallgass addig zenét vagy ugrálj te is. A politikát meg ebbe belekeverni teljesen felesleges.
2020. márc. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Attól függ mikor hány órakor csinálja. Ha lehetőség van akkor vigye ki mozogni a gyereket, ha nincs viseld el azt a 20 percet. Vagy menj addig járj egyet valahol.
2020. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Délután 16 óra után csinálta, mikor hazajöttem, és pihentem volna.
2020. márc. 25. 00:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet, de mindenkinek joga van a nyugalomhoz, pihenni. A faxom akarja azt hallgatni, ahogy más gyereke izomból ugrabugral felettem, amikor pihennék délután. Miért kéne ehhez jó képet vágni? Itt van lent a panel mellett egy nagy játszótér, hátul zöld focipalya, miért nem ott tesizik a gyerekével?
2020. márc. 25. 09:07
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Ez engem is krvára zavarna. Nyugodtan ki lehetne mennie, megmondták, hogy sportolni, futni lehet menni a szabad levegőre, csak egyedül és ne emberek közé. A gyerek minimálisan se lesz fittebb ettől a hülyeségtől, hogy bútorok között ugrál, de arra pont jó, hogy mindenki idegeire menjen.
2020. márc. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%

#9:

Na megtaláltátok egymást a kérdezővel, ti mindenen csak morogni tudó goromba bolond vénemberek. 😝

2020. márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Anyjukat ugráljanak otthon. Nem tudják ellenőrizni amúgy sem, nem kell megcsinálni a tesit, mond meg nekik.
2020. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!