Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek megéri iskolát...

Szerintetek megéri iskolát váltani a pasim miatt?

Figyelt kérdés

Én 16 vagyok, ő 23 és 3,5 hónapja vagyunk együtt. A dolgok jól működnek, elvagyunk és szoktunk néha előre tervezgetni (van hogy komolyan vagy csak poénból). Ő Budapesten dolgozik én viszont Szegeden tanulok (és ott is élek; 10.-es gimnazista vagyok). Gondolkodtunk, hogy érdemes lenne-e nekem felköltözni hozzá úgy, hogy közbe sulit váltanék... A szüleim véleményét még nem hallgattam meg, egyenlőre nekik nem mesélek, csak ha már tényleg több ideje gondolkodunk majd rajta...

Köszi előre is a válaszokat😊



2020. márc. 31. 20:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
16évesen sehová nem mehetsz a szüleid engedélye nélkül.
2020. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
18 éves korodig nem költözhetsz el. Majd ha akkor is együtt lesztek még, akkor megteheted a szüleid szava nélkül is, persze az anyagiakat magadnak kell megoldanod onnantól, azaz dolgoznod kell.
2020. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
16 évesen ebből még bármi lehet...
2020. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! Amúgy nyilván csak szüleim beleegyezésével tenné(n)k ilyet:) tegyük fel beleegyeznek.. úgyse lehet?😅😂
2020. márc. 31. 20:25
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Hát, akkor kolit kéne igényelni és nekik fizetni. Azért ez a 3 hónap nem valami sok, főleg ekkora korkülönbséggel. Nem lenne sok, ha legalább 18-19 lennél. Ha 2-3 év múlva érettségizel és együtt lesztek még akkor pesti egyetemre menj. De nem tudom elképzelni, hogy egy 23 éves férfiú, Pesten ne csajozni, úgyhogy a barátnője Szegeden van. Nekem kicsit kamu szagú a kérdés, de ha mégis igaz, akkor az érettségit várd meg. Ha ő nem vár meg, akkor csak numerára kellenél neki, azt meg szerintem te se szeretnéd :)

21L

2020. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Mármint szüleidnek kéne fizetni a kolit. Azt szerintem abszolút kizárnák, hogy egy szinte random férfihoz felköltözz.

5 voltam

2020. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 opened paradise ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen fiatalon még nem.

Nem kívánok nektek rosszat, de fiatal vagy és ha szakítotok, ott leszel egyedül egy idegen városban.

2020. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
dee izéé😅 teljesen jogosak amiket írtok csak az ő az apukájával együtt él még, és most akarják eladni a házat, szóval ő külön költözne és felajánlotta hogy hozzá mehetnék; amúgy nem 'idegen' mert a szüleim már ismerik, sokadjára is itt aludt nálunk én meg nála; a csajozós dologtól meg azért nem félek (persze nyilván lehetne okom rá🤷🏼‍♀️) mert az előző egy 4 éves kapcsolata volt, és mondta is hogy ő csak komolyat szeretne, csak akkor jöhetünk össze..
2020. márc. 31. 20:44
 9/21 A kérdező kommentje:
plusz, az előzővel csak azért mentek szét, mert megcsalták- szóval nem hiszem hogy engem, ez a veszély fenyegetne😅
2020. márc. 31. 20:45
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez rossz ötlet. 16 évesen, lányként, 3 hónap után rohannál a pasi után egy másik városba. Aki egy felnőtt ember, te meg még kis tapasztalatlan az életben. Szerintem sok a 7 év különbség ebben a korban, de ez nem az én dolgom.

24n

2020. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!