Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek megéri iskolát...

Szerintetek megéri iskolát váltani a pasim miatt?

Figyelt kérdés

Én 16 vagyok, ő 23 és 3,5 hónapja vagyunk együtt. A dolgok jól működnek, elvagyunk és szoktunk néha előre tervezgetni (van hogy komolyan vagy csak poénból). Ő Budapesten dolgozik én viszont Szegeden tanulok (és ott is élek; 10.-es gimnazista vagyok). Gondolkodtunk, hogy érdemes lenne-e nekem felköltözni hozzá úgy, hogy közbe sulit váltanék... A szüleim véleményét még nem hallgattam meg, egyenlőre nekik nem mesélek, csak ha már tényleg több ideje gondolkodunk majd rajta...

Köszi előre is a válaszokat😊



2020. márc. 31. 20:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Éés öhm... ha mondjuk várnék 11. osztály végére (=egy évet) akkor mit mondanátok? Akkor már esélyesebb lenne a dolog?

Köszi amúgy hogy megnéztétek és foglalkoztatok a kérdésemmel🙂

2020. márc. 31. 20:58
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha most érettségiznél, senki sem szólna semmit. Majd szépen Pestre mész egyetemre, addig az is kiderül, hogy megéri-e a srác vagy sem. 4 hónap lófsz, nem kapcsolat, főleg nem úgy, hogy kb hetente találkoztok
2020. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
ijj ezt jól megkaptam :D amúgy igaz... hát, azért köszönöm a válaszaitokat akár finoman akár keményen fogalmaztatok :)
2020. márc. 31. 21:09
 14/21 anonim ***** válasza:
92%
Éretségizz csak le Szegeden. Ja, és az sem árt, ha megvárod, amíg a vírushelyzet megszűnik.
2020. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
hát igen az még plusz egy befolyásoló tényező de oksa😅 ti is vigyázzatok magatokra amúgy! mindenki fontos😊
2020. márc. 31. 21:14
 16/21 anonim ***** válasza:
90%

És ő tartana el vagy hogy? Hidd el nekem ebben millió 1 veszély rejlik. Egyrészt baromi messze van, ha bármi baj van nem tudsz csak úgy hazaugrani. Másik, hogy amíg nem vagy 18, addig a szüleid felelnek érted. Jófejség a részükről, hogy megengedik, hogy ott aludjon, de elköltözni messzire az más tészta.

Illetve 23 évesen nem is értem mit akar a srác egy 16 éves kislánytól. Nem erre a 3,5 hónapra alapoznám az életem. Én is voltam 16,voltam halálosan szerelmes, csináltam én is hülyeséget. Volt idősebb pasim is, és hidd el én is csak legyintett, mikor nálam tapasztaltabb emberek próbálták felnyitni a szemem, mert "ő nem ilyen, őszintén szeret, sose csalna meg"... aztán egyszer csak dobnak vagy egy korabeli csajért vagy mert rájön, hogy korban tényleg nem illetek össze hosszútávon.

Szóval inkább várjatok még ezzel a dologgal. Hidd el nekem a szüleid se fognak repesni az örömtől, hogy a 16 éves bakfis kislányuk Pestre akár költözni a 7 évvel idősebb bakjához, mert viszket az "alváza" ...

2020. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem épeszű szülő nem engedi más nyakára a tinilányát. Téged se értelek, miért rohannál rögtön egy pasi után, pláne 2 hónap után. Várj két évet.
2020. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
13%
Na ezért lesznek majd nekem fiaim, lány nem kell.😂😂😂
2020. márc. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Zippelve: NEM. A kapcsolatod tart, ameddig meg nem unja valamelyikőtök a másikat, a tanulmányi eredményeken pedig az múlhat, hogy lesz-e egyáltalán munkád. Akár az egész hátra lévő életedre kihathat az, hogy milyen iskolákat végzel el. -Gyakran még az sem mindegy, hogy ugyanazt a szakirányú végzettséget melyik iskolában szerezted, - mert vannak linkebb, ill. komolyabb iskolák és a munkáltatók diplomatikusan fogalmazva is finnyásak.
2020. ápr. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem éri meg. Biztosan nagy a szerelem részedről, de mi lesz veled ha megromlik a kapcsolat. Általánosítva egy 23 éves férfi nem biztos, hogy egy 16 fruskával akar összeköltözni. Neki megfelel az ha van szex, a barátnő nem akar még se gyereket, se házasságot, elég randinak az ha elvisz moziba/mekibe majd este irány az ágy.

Szülőként biztosan nem emgedném, hogy a pasid miatt 16 évesen Szegedről Budapestre költözz. Nem is nagyon hiszem hogy egy 20 centis húsdarabért érdemes.

Felmerül benem a kérdés esetén ki tartana el.

2020. ápr. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!