Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mitévő legyek? (szomszédok)

Mitévő legyek? (szomszédok)

Figyelt kérdés

Lassan egy éve, hogy a párommal kiköltöztünk tanyára, még épp kellemes távolságra a várostól. Két oldalt parlagon lévő földek vannak a legközelebbi szomszéd ház az pedig velünk szembe van. Ahova szerencse vagy mégsem, pont a párom egyik "régi kocsmázós csajcimborája" vette meg a férjével. Eleinte örültem is, hogy nem valami sötétbőrű egyedek költöztek velünk szembe. Aztán ahogy ismerkedtünk feltünt, hogyha átköszönök nekik akkor köszönésem süket fülekre talál. Én annyiban is hagytam a szomszédolást, néha párom ment át beszélgetni,mivel ismeri a nőt. Aztán ezek a néhából majdnemhogy rendszeresség lett..

Nagy nehezen én is kezdtem feléjük nyílni, volt többször is hogy, megkértek vegyek át nekik csomagot, aztán volt 1-2 alkalom mikor esténként megvendégeltük a másikat, ilyen volt a szilveszter is. Na ott kimutatta a csaj a foga fehérjét, és én nekem az a viselkedése abszulut nem tetszett. Így, én ismét megszakítottam velük a cimborázást... De közben a páromat folyamatosan hívogatját hülyeséggekkel, írogat neki a csaj.Most arra szoktak rá hogy elküldik a boltba hogy hozzon nekik egy karton sört... Meg hogy elromlott ez meg elromlott az ,mivel villanyszerelő az én párom, már az ő haverjuk autóját is rásózták ,hogy nézze meg, tehát 10000%ban kihasználják.

És mikor én ezt szóvá tettem a páromnak még én voltam a rossz, hogy én rosszindulatú vagyok, és hogy én miért viselkedek így velük, hogyha áthívnak nem megyek (általában 12 óra munka után vagyok) így nem megyek át. Meg nekik mindent azonnal ugrik és megcsinálja, én egy hónapja könyörgök neki hogy szerelje fel a biciklimre a sárvédőt, de szarik rá, de ha a szomszéd asszonynak kellene tuti abban a percben átmenne segíteni.


Ja és még azzal jön, hogy ő azért segít ennyit, mert sose lehet tudni hogy mi mikor szorulunk az ő segítségükre... Csak az a probléma, hogy ez már vissza felé nem játszik.


Párom nem látja a fától az erdőt, hogy tudnám erről leszoktatni?


Jelenleg már heti 3x de megmerném kockáztatni hogy 4x is átmegy egy héten.


2020. ápr. 1. 07:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nagy szerencse,maradjon is igy 🙏🏻😀
2020. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Remélem én is.
2020. júl. 19. 01:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!